×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin: Odwołano prezesa MuszyńskiegoGrzegorz Muszyński został dziś (6.05) odwołany z funkcji prezesa Portu Lotniczego Lublin. Powód? - Nie każdy, kto buduje hutę, potrafi nią dobrze pokierować - wyjaśnia Jacek Sobczak, członek zarządu województwa oraz przewodniczący rady nadzorczej Portu Lotniczego Lublin. 

Tymczasowo Muszyńskiego zastąpi obecny wiceprezes spółki Krzysztof Wójtowicz.- Wpływ na tę decyzję miała całość spojrzenia na plan finansowy przedstawiony przez zarząd. Wiedzieliśmy, że ta inwestycja nie przyniesie szybko wymiernych korzyści. Powstało pytanie, czy czekać z decyzjami na wyniki, czy zmian dokonać teraz. Uznaliśmy, że w okres działalności operacyjnej trzeba wejść z zarządem z nową władzą - tłumaczy w rozmowie z Gazeta.pl Sobczak. 

Sobczak tłumaczy, że pracę Grzegorza Muszyńskiego ocenia dobrze, ale według niego to prezes na czas budowy, a nie "typ kreatora w etapie operacyjnym".
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie