×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biura tną czartery z Lublina


Biura podróży zamiast 12 będą obsługiwać tylko 7 wakacyjnych kierunków z Lublina. Z systemów rezerwacyjnch wynika, że nie polecimy na wakacje do Dubrownika, Bodrum, Enfidhy, Marsa Alam oraz na Teneryfę. 

W związku ze zbyt niskim zainteresowaniem ofertą zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych, biura podróży rezygnują z kilku kierunków czarterowych z Lublina. W sezonie letnim przewoźnicy w porozumieniu z touroperatorami mieli realizować rejsy na 12 trasach do Bułgarii, Chorwacji, Egiptu, Grecji, Hiszpani, Tunezji oraz Turcji. Liczba chętnych na zorganizowane wakacje okazała się jednak niewystarczająca i biura podróży zrezygnowały z lotów do Dubrownika, Bodrum, Enfidhy, Marsa Alam oraz na Teneryfę. Latem realizowane będą połączenia czarterowe z Lublina do Burgas, Barcelony, Sharm el Sheikh, Hurghady, Antalyi oraz na Kretę. 

Rejsy wystartują na początku czerwca 2013 roku, wycieczki z lubelskiego lotniska oferują biura podróży TUI, Itaka, Neckermann, Rainbow Tours, Alfa Star oraz Exim Tours.

Anna Żuchlińskagość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie