×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Inauguracja Katowice - ChaniaRyanair świętował dziś (26.04) start nowego połączenia z Katowic na Kretę. Rejsy do greckiego miasta Chania odbywać się będą raz w tygodniu, w piątki dając wszystkim pasażerom ofertę taniego połączenia ze słonecznym i atrakcyjnym miastem na południu Europy.Kreta położona na Morzu Śródziemnym, jest największą grecką wyspą, której krajobraz tworzą skaliste wybrzeża przeplatające się z szerokimi, jasnymi plażami. Wspaniała okazja do kąpieli w krystalicznie czystej wodzie oraz zwiedzanie starożytnych budowli. Zatem wszystko, co ubóstwiać mogą przyjezdni.- Cieszymy się bardzo, że możemy widzieć start lotu inauguracyjnego z bardzo dużym wypełnieniem miejsc pasażerskich. Tego lata pasażerowie z Katowic będą mogli skorzystać 9 tanich połączeń Ryanair, w tym m.in do/z takich miejsc jak: Alicante, Barcelona, Edynburg oraz bezpośrednio na północno zachodnią część wyspy Kryty. Dzięki atrakcyjnym połączeniom z Pyrzowic z pewnością uda nam się zdobyć wielu pasażerów - powiedziała Małgorzata Wrzesińska, z Ryanair.

Aby uczcić tę okazję Ryanair oferuje już dziś bilety od 59 PLN (ceny w jedną stronę, włączając podatki i opłaty) na podróże w maju i czerwcu.

Fot. Katowice Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie