Promocyjny upgrade do Premium Club

Marek Stus - Profil Marek Stus
25 kwietnia 2013 20:56
9 komentarzy
Reklama

W związku z planowanym na początek czerwca b.r. wznowieniem lotów komercyjnych samolotów Boeing 787 Dreamliner, PLL LOT zaoferują pasażerom klasy ekonomicznej możliwość podwyższenia klasy podróży na promocyjnych warunkach.

Skorzystanie z upgrade'u do klasy Premium Club będzie możliwe na lotnisku w ramach dostępności wolnych miejsc. Pasażerowie posiadający rezerwację na przelot w klasie ekonomicznej skorzystają z niego za dopłatą 100 USD za każdy segment podróży. Przewoźnik chce w ten sposób zachęcić podróżnych do zapoznania się z udogodnieniami nowego produktu pokładowego wprowadzonego na rejsach długodystansowych.Klasa Premium Club to nowa klasa o podwyższonym standardzie w ofercie LOT-u. Znajduje się w niej 21 wygodnych foteli o szerokości 50 cm w konfiguracji 2-3-2. Do dyspozycji pasażerów będzie 12,4 calowy monitor, złącza USB oraz lepszy serwis pokładowy. Na lotnisku podróżujący w Premium Club będą mogli skorzystać m.in. z stanowisk odprawy dla klasy biznes oraz priorytetowego dostarczenia bagażu.Lotowska oferta upgrade'u do Premium Club wpisuje się w coraz bardziej popularny trend polegający na sprzedaży przez przewoźników miejsc w wyższych klasach serwisowych na zasadach "last minute". Dzięki temu linie poprawiają wyniki finansowe poszczególnych rejsów, a pasażerowie mogą skorzystać z produktów premium w bardzo atrakcyjnych cenach. Trzeba jednak pamiętać, że zbyt szerokie oferowanie miejsc w klasach premium na promocyjnych zasadach może negatywnie wpływać na ich sprzedaż w zwykłych taryfach.

Marek Stus
fot. Piotr Bożyk, Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
marqoos_pl 2013-04-26 14:52   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Etihad ma jeszcze inny pomysł. To pasażer decyduje, ile ma zamiar zapłacić za upgrade do biznesu. Cena minimalna zależy od długości trasy i całość to działa na zasadzie aukcji - kto da więcej. Oczywiście pierwszeństwo mają Ci, którzy płacą więcej.
p747 2013-04-26 12:44   
p747 - Profil p747
A ja mam pytanie: Co z procesem, który wytoczył W6 za całą sytuację z Modlinem?
szydelm 2013-04-26 12:33   
szydelm - Profil szydelm
Pomysł dobry- zobaczmy jakie będą wyniki finansowe.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama