Mobilna aplikacja SAS

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
25 kwietnia 2013 15:02
Reklama

Linie lotnicze SAS uruchomiły nową aplikację mobilną, dzięki której za pomocą smartfonu lub tabletu można rezerwować bilety na wszystkie trasy obsługiwane przez przewoźnika.

Klienci SAS mogą teraz z łatwością rezerwować bilety, dokonywać odprawy, wybierać miejsce w samolocie i otrzymywać mobilną kartę pokładową korzystając z telefonu lub innych urządzeń mobilnych.

Aplikację SAS pobrano już prawie 100 000 razy i zajmuje ona pierwsze miejsce pod względem ilości pobrań wśród darmowych aplikacji w Szwecji, Danii i Norwegii.Nowa mobilna aplikacja to jedno z szeregu innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych przez SAS aby uprościć podróżowanie.

- Z ogromną satysfakcją odbieramy pozytywne opinie na temat naszej aplikacji. Do tej pory pobrano ją już prawie sto tysięcy razy i została bardzo wysoko oceniona przez naszych klientów, co nas niezmiernie cieszy - mówi Christina Ericsson, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży internetowej w SAS.

Aplikacja pozwala użytkownikom rezerwować bilety i płacić za nie w trzech prostych krokach. Płatność akceptowana jest w euro lub koronach duńskich, norweskich lub szwedzkich.

Ponadto klienci mogą z łatwością:
  • dokonać odprawy i wybrać miejsce w samolocie
  • otrzymać mobilną kartę pokładową
  • sprawdzić status zarezerwowanych lotów
  • dokonać całej płatności lub jej części za pomocą punktów EuroBonus
  • wejść na konto EuroBonus
  • zmienić rezerwację lotu
  • sprawdzić ostatnio opublikowane w mediach społecznościowych informacje i propozycje dotyczące podróży
  • zapoznać się z informacjami na temat praw pasażera.
- Chcąc ułatwić naszym klientom podróżowanie, będziemy nadal koncentrować się na rozwoju usług cyfrowych, a w szczególności mobilnych - dodaje Christina Ericsson.

Do aplikacji mają dostęp uczestnicy programu EuroBonus, których jest aktualnie ponad trzy miliony. Umożliwia ona także osobom, które w nim jeszcze nie uczestniczą, złożenie wniosku o członkostwo.

Aplikacja jest dostępna zarówno na iPhone'a jak i urządzenia z systemem Android w większości krajów, do których lata SAS, i można ją bezpłatnie pobrać z App Store lub Google Play.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama