×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Powrót Boeinga 787 od 5 czerwcaBoeingi 787 Dreamliner wkrótce wznowią loty komercyjne. LOT planuje przywrócić samoloty na siatkę regularnych połączeń od 5 czerwca.

W podróż za Atlantyk Dreamlinery LOT-u udadzą się 5 czerwca do Chicago. Tego dnia maszyny wykonają dwa rejsy LO 1 i LO 3. Następnym miastem do jakiego poleci B787 będzie Toronto. Do Kanady Dreamliner wyruszy 7 czerwca jako rejs LO 45. Obecnie nie wiadomo kiedy Boeingi 787 zaczną obsługiwać połączenia do Nowego Jorku i Pekinu. W głównej mierze będzie to zależeć od dostawy kolejnych maszyn do przewoźnika.Jednak, aby zapewnić obsługę wszystkich rejsów dalekodystansowych do początku czerwca, LOT zmuszony był do podpisania umowy leasingu trzech innych samolotów szerokokadłubowych: Boeinga 767-300ER linii EuroAtlantic Airways, Boeinga 777-200 również od EuroAtlantic oraz Airbusa A330-200 od Hi Fly. Przewoźnik korzysta także z trzech własnych Boeingów 767-300ER (SP-LPA, -LPB oraz LPE). 

Więcej o powrocie i modyfikacjach B787 w artykule "Powrót B787! W Locie od czerwca" oraz "LOT: Boeingi 787 polecą do Etiopii".

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie