×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin: Lotnisko usuwa zniszczenia
Nie działają parkomaty, w drzwiach do toalet brakuje klamek - odwiedzający krytykują lotnisko w Lublinie. Przedstawiciele portu lotniczego zobowiązują się do szybkiego usunięcia usterek, ale dodają, że takie problemy mają wszystkie dworce i lotniska w kraju.

Cytowany w "Dzienniku Wschodnim" Piotr Jankowski, rzecznik portu lotniczego, podkreśla, że wiele uszkodzeń powodują pasażerowie oraz osoby odwiedzające lotnisko. Dotyczy to na przykład awarii parkomatów - podróżni próbują wkładać monety do czytników kart lub przejeżdżają pod zamykającymi się rogatkami. 

- W celu wyeliminowania tych rzeczy zamontowane zostały dodatkowe kamery monitorujące parkingi. Winni celowych uszkodzeń będą karani - pisze w mailu do redakcji Pasazer.com Piotr Jankowski. - Chciałbym podkreślić, że wszystkie usterki staramy się, aby były usuwane na bieżąco.Jankowski podkreśla, że nowo otwarte lubelskie lotnisko znajduje się pod szczególną uwagą lokalnych mediów. Stąd nawet niewielkie usterki czy problemy natychmiast są przedmiotem zainteresowania.

Port Lotniczy Lublin działa przecież zaledwie ponad 4 miesiące, dlatego wszystko - każdy zmieniony czy odwołany lot, każda wystawa, wycieczka, parking, taksówki, cokolwiek – jest tematem dla lokalnych dziennikarzy. Z czasem przestanie być to takie interesujące - uważa rzecznik lotniska w Lublinie. 

Pomimo tego, że o podobnych problemach nie słychać w przypadku innych lotnisk, Jankowski broni lublinian. Podkreśla, że dali dowód swojego zainteresowania lotniskiem w trakcie grudniowego dnia otwartego. W terminalu pojawiło się wtedy ok. 20 tys. osób. 

A co z tymi, którzy powodują uszkodzenia? - Na szczęście to margines, z całą pewnością nie warty miejsca na pierwszej stronie gazety - komentuje Jankowski. 

Dominik Sipiński
fot. Anna Robaczyńskagość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie