Lublin: Lotnisko usuwa zniszczenia

24 kwietnia 2013 17:58
14 komentarzy
Reklama
Nie działają parkomaty, w drzwiach do toalet brakuje klamek - odwiedzający krytykują lotnisko w Lublinie. Przedstawiciele portu lotniczego zobowiązują się do szybkiego usunięcia usterek, ale dodają, że takie problemy mają wszystkie dworce i lotniska w kraju.

Cytowany w "Dzienniku Wschodnim" Piotr Jankowski, rzecznik portu lotniczego, podkreśla, że wiele uszkodzeń powodują pasażerowie oraz osoby odwiedzające lotnisko. Dotyczy to na przykład awarii parkomatów - podróżni próbują wkładać monety do czytników kart lub przejeżdżają pod zamykającymi się rogatkami.

- W celu wyeliminowania tych rzeczy zamontowane zostały dodatkowe kamery monitorujące parkingi. Winni celowych uszkodzeń będą karani - pisze w mailu do redakcji Pasazer.com Piotr Jankowski. - Chciałbym podkreślić, że wszystkie usterki staramy się, aby były usuwane na bieżąco.Jankowski podkreśla, że nowo otwarte lubelskie lotnisko znajduje się pod szczególną uwagą lokalnych mediów. Stąd nawet niewielkie usterki czy problemy natychmiast są przedmiotem zainteresowania.

- Port Lotniczy Lublin działa przecież zaledwie ponad 4 miesiące, dlatego wszystko - każdy zmieniony czy odwołany lot, każda wystawa, wycieczka, parking, taksówki, cokolwiek – jest tematem dla lokalnych dziennikarzy. Z czasem przestanie być to takie interesujące - uważa rzecznik lotniska w Lublinie.

Pomimo tego, że o podobnych problemach nie słychać w przypadku innych lotnisk, Jankowski broni lublinian. Podkreśla, że dali dowód swojego zainteresowania lotniskiem w trakcie grudniowego dnia otwartego. W terminalu pojawiło się wtedy ok. 20 tys. osób.

A co z tymi, którzy powodują uszkodzenia? - Na szczęście to margines, z całą pewnością nie warty miejsca na pierwszej stronie gazety - komentuje Jankowski.

Dominik Sipiński
fot. Anna Robaczyńska

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_5d046 2013-04-26 21:32   
gosc_5d046 - Profil gosc_5d046
copilot: zarejestrowanym użytkownikom tez pod względem błędów ortograficznych nic nie brakuje. Pomijam juz tak prozaiczne notorycznie popełniane błędy jak gramatyczne czy skladniowe....
gosc_0f80b 2013-04-26 21:00   
gosc_0f80b - Profil gosc_0f80b
Z tą ortografią, to zacznij od siebie copilot.
gosc_a51ee 2013-04-26 13:20   
gosc_a51ee - Profil gosc_a51ee
humbak@ Filip, dokladnie tak!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy