LH: Nowa kampania wizerunkowa

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 kwietnia 2013 16:47
6 komentarzy
Reklama

Hasłem przewodnim kampanii wizerunkowej Lufthansy jest slogan "Nonstop you". Kampania jest realizowana w mediach drukowanych, Internecie, nośnikach outdoor i na urządzeniach mobilnych.

Hasło "Nonstop you" podkreśla wiodącą rolę Lufthansy w segmencie podróży służbowych. Nowa kampania ma na celu podkreślenie znaczenia komfortu pasażera podczas podróży – najwyższej jakości obsługę i dobre samopoczucie podróżnych stanowią główny cel oferowanego na pokładzie, indywidualnego serwisu.

- Nowa kampania ma na celu przybliżenie marki wszystkim naszym pasażerom. Sygnalizuje także zmianę perspektywy. Teraz nie mówimy już tak wiele o tym, co robimy dla naszych pasażerów. Koncentrujemy się raczej na ludziach, dla których to robimy – powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.Działania są prowadzone w prasie (Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna, Metro, Rzeczpospolita, Polityka, Wprost, Forum, Newsweek, Wysokie Obcasy, VIVA) i w Internecie (Onet.pl, Wp.pl, Gazeta.pl, Interia.pl, Filmweb, Natemat.pl). Kampanię wspierają reklamy na nośnikach zewnętrznych, które obejmą m.in.: wielkoformatowe reklamy w centrach wybranych miast, a także reklamy w środkach komunikacji miejskiej.

Kreacje przygotowała agencja Kolle Rebbe, za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MindShare Polska. Kampania będzie trwała do 26 maja 2013 roku.

Oferując prawie 230 połączeń tygodniowo między Polską a Niemcami z siedmiu destynacji, Lufthansa jest wiodącym przewoźnikiem sieciowym na polskim rynku, z silną pozycją nie tylko w stolicy, ale również w innych miastach i regionach Polski. W 2012 roku na podróż Lufthansą zdecydowało się 1,5 mln pasażerów z Polski.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
shorty 2013-04-17 18:44   
shorty - Profil shorty
takie reklamy nawetnnie moga byc bardzo angielskie czy niemicesckie bo sa kierowane do calego swiata wiec nikt tym si enei przejmuje tylkojacys pseudo znacze jezykow, najwazniejszy jest efekt
gosc_3e944 2013-04-16 16:16   
gosc_3e944 - Profil gosc_3e944
Czy przed czy po nowej kampanii i tak bede dalej latal LOT-em.
gosc_349d7 2013-04-15 23:54   
gosc_349d7 - Profil gosc_349d7
To haslo jest juz uzywane od jakiegos roku, ku wielkiemu rozbawieniu rodzimych uzytkownikow jezyka angielskiego, dla ktorych brzmi ono jak bardzo niemiecki angielski. Moznaby oczekiwac, ze LH stac na zatrudnienie profesjonalistow od kampanii reklamowych, ale moze tak nie jest.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama