×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LH: Nowa kampania wizerunkowa
Hasłem przewodnim kampanii wizerunkowej Lufthansy jest slogan "Nonstop you". Kampania jest realizowana w mediach drukowanych, Internecie, nośnikach outdoor i na urządzeniach mobilnych.

Hasło "Nonstop you" podkreśla wiodącą rolę Lufthansy w segmencie podróży służbowych. Nowa kampania ma na celu podkreślenie znaczenia komfortu pasażera podczas podróży – najwyższej jakości obsługę i dobre samopoczucie podróżnych stanowią główny cel oferowanego na pokładzie, indywidualnego serwisu.

- Nowa kampania ma na celu przybliżenie marki wszystkim naszym pasażerom. Sygnalizuje także zmianę perspektywy. Teraz nie mówimy już tak wiele o tym, co robimy dla naszych pasażerów. Koncentrujemy się raczej na ludziach, dla których to robimy – powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.Działania są prowadzone w prasie (Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna, Metro, Rzeczpospolita, Polityka, Wprost, Forum, Newsweek, Wysokie Obcasy, VIVA) i w Internecie (Onet.pl, Wp.pl, Gazeta.pl, Interia.pl, Filmweb, Natemat.pl). Kampanię wspierają reklamy na nośnikach zewnętrznych, które obejmą m.in.: wielkoformatowe reklamy w centrach wybranych miast, a także reklamy w środkach komunikacji miejskiej. 

Kreacje przygotowała agencja Kolle Rebbe, za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MindShare Polska. Kampania będzie trwała do 26 maja 2013 roku.

Oferując prawie 230 połączeń tygodniowo między Polską a Niemcami z siedmiu destynacji, Lufthansa jest wiodącym przewoźnikiem sieciowym na polskim rynku, z silną pozycją nie tylko w stolicy, ale również w innych miastach i regionach Polski. W 2012 roku na podróż Lufthansą zdecydowało się 1,5 mln pasażerów z Polski.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie