Eurolot kasuje Wrocław - Zadar

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
13 kwietnia 2013 06:47
17 komentarzy
Reklama

Eurolot rezygnuje z rejsów między Wrocławiem a Zadarem, z systemu rezerwacyjnego przewoźnika zniknęło bowiem połączenie z Dolnego Śląska do Chorwacji. Eurolot ogłosił uruchomienie lotów z Wrocławia do Zadaru w połowie marca 2013 roku. Rejsy do Chorwacji miały wystartować w czerwcu i miały odbywać się dwa razy w tygodniu.

Wcześniej połączenie z Wrocławia do Zadaru planował uruchomić Ryanair, jednak przewoźnik nie otrzymał zgody od ULC na wykonywanie rejsów do Chorwacji

- Z uwagi na konieczność wykonywania operacji dla LOT-u nie jesteśmy w stanie obsłużyć tego połączenia. Widzimy w nim duży potencjał i gdybyśmy mogli, na pewno pozostawilibyśmy je w rozkładzie na sezon letni - tłumaczy w rozmowie z Pasazer.com Anna Rusajczyk, rzeczniczka prasowa Eurolotu.

Eurolot będzie oferował w tym roku rejsy z Gdańska, Poznania, Krakowa oraz Warszawy do kilku chorwackich portów lotniczych: Dubrownika, Rijeki, Splitu oraz Zadaru.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_3cd9f 2013-04-15 07:00   
gosc_3cd9f - Profil gosc_3cd9f
Nie jesteśmy przyzwyczajebi jeszcze w takim stopniu do rezerwowania urlopów z dużym wyprzedzeniem, tak jak na przykład Europa Zachodnia. Ciągła niepewnosc w pracy, relatywnie malejące dochody, brak stabilizacji finansowej powodują taką sytuację. Ludzieczekają do ostatniego momentu licząc na Last Minute licząc, że będzie to super oferta. W wakacje - w szczycie sezonu, przy kasowanych w tej chwili czarterach znow zabraknie miejsc na najbardziej kluczowe destynacje - Turcja, Egipt i rosnąca w siłę Hiszpania, czy greckie wyspy. Drugi aspekt, to fakt, że zaczynamy sami sobie robić rezerwacje urlopów poprzez zakup biletów lotniczych na tanie linie - ich dostępność z Polski jest tutaj kluczowa. Rezerwacje hoteli również nie stanowią już problemu mając do dyspozycji takie portale jak chocby booking.com. To nie będzie latwy sezon.
gosc_733ea 2013-04-14 23:04   
gosc_733ea - Profil gosc_733ea
Szkoda
gosc_e64dd 2013-04-14 15:37   
gosc_e64dd - Profil gosc_e64dd
No właśnie - kupiłem bilet już sporo czasu temu. Najpierw przysłali informację że poleci 40 min później. A po kilku dniach już że lot został skasowany... Skandal.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama