×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT wyleasinguje kolejną maszynę
Polskie Linie Lotnicze LOT podpisały umowę z firmą Euroatlantic dotyczącą leasingu samolotu Boeing 767, który będzie wykonywał część rejsów dalekodystansowych polskiego przewoźnika. To drugi samolot po Airbusie 330, który LOT tymczasowo wyleasingował do obsługi tras transatlantyckich

Decyzja ta pozwoli zapewnić płynność operacji na najważniejszych trasach za ocean, w momencie gdy Dreamlinery nie powróciły jeszcze do latania we flocie przewoźnika.

 
Boeing 767-383 o numerach rejestracyjnych CS-TLO ma 24 lata. Ma 16 miejsc w klasie biznes oraz 234 w klasie ekonomicznej. Wynajem samolotu odbędzie się na zasadzie "wet lease", a na pokładzie będą obecni także członkowie personelu pokładowego LOT-u. Standard obsługi oraz serwis pokładowy będą identyczne jak na pokładach samolotów należących do polskiego przewoźnika. Zgodnie z planem samolot wykona swój pierwszy rejs do Toronto 1 maja br. Ostatni lot samolot wykona pod koniec maja. Pasażerowie będą podróżować na pokładzie wyleasingowanego Boeinga 767 na trasach do Nowego Jorku i Toronto.

fot. Gilles Brion, Euroatlantic
gość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie