Wizz Air: Z Bukaresztu do Tel Awiwu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
08 kwietnia 2013 13:29
13 komentarzy
Reklama

Wizz Air ogłosił uruchomienie nowego połączenia z Bukaresztu do Tel Awiwu. Pierwszy rejs do Izraela został zaplanowany na 15 czerwca 2013 roku.
Loty między Bukaresztem a Tel Awiwem będą się odbywały trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Samolot będzie startował z rumuńskiego lotniska o godzinie 6:10, w Tel Awiwie spodziewany jest o 8:40. Rejs powrotny z Izraela został zaplanowany na godzinę 9:30, w Bukareszcie wyląduje o 12:05.

To drugie połączenie Wizz Air do Izraela - węgierski przewoźnik niskokosztowy oferuje obecnie loty między Budapesztem a Tel Awiwem.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
marcowy 2013-04-09 14:18   
marcowy - Profil marcowy
DXB patrząc pod katem tego że LOT tam nie lata, może by i przeszło przez ULC..ale TLV - bez szans, przecież dla LOTu to żyła złota - wystarczy popatrzeć na ceny biletów w tej descynacji. A tak poza tym, czy ktoś wie czym LOT ma zamiar tam latać po rezygnacji ze wszystkich benków ? bo przecież nie Ejetami...
mietek 2013-04-09 11:34   
mietek - Profil mietek
Moim zdaniem DXB z KTW ma szansę, bo większość miejsc wykupia biura podróży. W końcu stolica czarterowa polskich portów regionalnych!
krzysiekl 2013-04-09 11:12   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@marcowy - jak widać takze w sąsiednim wątku "istnienie LOT" który (faktycznie?) musi się na wszystko ugodzić coraz bardziej nam uwiera...jeśli faktycznie problemem w nowych połaczeniach jest fakt że LOT jest (i to sobie nie radzi więc trzeba go chronić zarazem chronić a jednocześnie i tak dotować) to czy potrzebny nam taki LOT..gdyby choć to była tylko ochrona ale linia przynosi zyski..albo zyski bez chronienia...ale jedno i drugie to nonsens....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama