×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci do Dubaju. 4 trasy
Wizz Air od października poleci do Dubaju. Węgierska linia niskokosztowa planuje otworzyć cztery trasy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich: z Budapesztu, Bukaresztu, Kijowa (Żuliany) i Sofii. 

Połączenia będą wykonywane na położone w rejonie Mina Jebel Ali lotnisko Al Maktoum. Znajduje się ono w bezpośrednim sąsiedztwie strefy wolnego handlu w Dubaju. Port lotniczy został uruchomiony w 2010 r., ale na razie obsługuje wyłącznie loty cargo. 

Loty do Dubaju będą obsługiwane 3-4 razy w tygodniu. Pierwsze rejsy zaplanowano po 27 października br. Jak informuje przewoźnik, na loty muszą jeszcze wyrazić zgodę odpowiednie urzędy.

Rejsy z Budapesztu do Dubaju (W6 2497/98) będą wykonywane 4 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wylot ze stolicy Węgier zaplanowano na 11:40. Z Dubaju samolot Airbus A320 wystartuje o 20:40 czasu lokalnego. 


Z Bukaresztu (W6 3255/56) do Dubaju i z Sofii (W6 4429/30) do Dubaju Wizz Air będzie latał trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Rumunii zaplanowano na 14:30, a z Bułgarii na 12:30. W rejs powrotny samoloty wystartują odpowiednio o 21:55 i 20:00.
Loty z Kijowa-Żulian do Dubaju obsługiwać będą samoloty Wizz Air Ukraine. Rejsy WU 6021/22 zaplanowano cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Starty z Ukrainy będą odbywać się o 6:15, a z Dubaju - o 13:45. 
Ceny biletów będą rozpoczynać się od 75 euro w jedną stronę. 

To już kolejne niskokosztowe połączenie Kijowa z Dubajem. Z głównego lotniska w Dubaju do Kijowa-Boryspila lata linia flydubai

Przenosiny na lotnisko Al Maktoum zapowiedziała również saudyjska linia Nas Air. Od października będzie na nie latać z Dammamu, Dżuddy oraz Rijadu. 

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipińskigość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie