×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


HOP! poleciał po raz pierwszy
Wystartowały nowe francuskie linie HOP! To przewoźnik niskokosztowy grupy Air France, zastępujący regionalne linie Brit Air, Airlinair i Regional. 

Pierwszy lot HOP! odbył się dziś (2.04) rano na trasie z Paryża-Orly do Perpignan (rejs A5 881). Obsłużył go samolot Bombardier CRJ-1000 o znakach rejestracyjnych F-HMLI, który poprzednio należał do linii Brit Air. HOP! będzie obsługiwał rejsy właśnie pod kodem Brit Air, czyli A5. 

Film z inauguracji działalności linii można zobaczyć na profilu przewoźnika w serwisie YouTubeHOP! będzie obsługiwał ponad 100 tras europejskich i krajowych we Francji. Ceny biletów rozpoczynają się od 55 euro w jedną stronę. Flota przewoźnika składa się z 98 samolotów. Do Warszawy bez zmian będą operować samoloty Air France, ale HOP! poleci m.in. do Wiednia, Pragi oraz Budapesztu. O szczegółach struktury taryf przewoźnika pisaliśmy przy okazji ogłoszenia planów stworzenia HOP!

Dominik Sipiński
fot. HOP!gość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie