×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bingo: Trzeci A320. Baza we Wrocławiu
Bingo Airways podpisał dziś (2.04) umowę leasingu na kolejnego Airbusa A320. Samolot o numerze fabrycznym MSN 1723 należy do firmy MCAP (Mitsubishi Corporation Aviation Partners) będącej częścią japońskiego koncernu Mitsubishi.

Będzie to trzeci samolot we flocie Bingo, a drugi leasingowany od MCAP. Samolot posiada 180 miejsc pasażerskich i maksymalną masę startową 77 ton. Samolot przyleci do Polski w maju i będzie nosił znaki rejestracyjne SP-ADK. Został wyprodukowany w 2001 roku.Powiększenie floty Bingo o kolejny samolot pozwoli na otwarcie trzeciej bazy operacyjnej tej linii w Polsce. Do istniejących już baz w Warszawie i Katowicach dołączy baza we Wrocławiu. Otwarcie trzeciej bazy operacyjnej jest częścią strategii rozwoju linii oraz zapoczątkowaniem współpracy z największym polskim biurem podróży ITAKA.

W ramach kontraktu z ITAKĄ, w sezonie letnim Bingo Airways rozszerzy swoją siatkę połączeń o nowe porty min. takie jak: Fuerteventura, Madera, Palma de Mallorca, Dubrownik, Palermo, Alicante.

Fot. Marlena Rumniak
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie