×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Więcej lotów Flydubai z Rosji i Ukrainy
Niskokosztowe linie Flydubai rozwijają się w Rosji i na Ukrainie. Przewoźnik jeszcze w kwietniu uruchomi loty do Mineralnych Wód, a we wrześniu do Wołgogradu, Rostowa nad Donem oraz Krasnodaru.

Ukraińska siatka połączeń przewoźnika z Dubaju zostanie od września rozszerzona o trasy z Odessy oraz Dniepropietrowska. Ponadto linia zwiększy częstotliwość rejsów z Kijowa do dwóch dziennie. Zgodnie ze słowami przedstawiciela linii cytowanego przez "Air Transport World", Flydubai uzyskał już zgodę na rejsy na trasie Dubaj - Moskwa. Na razie linia nie planuje ich jednak uruchamiać z uwagi na dużą konkurencję na tym połączeniu.

Po uruchomieniu nowych tras we wrześniu liczba miasta w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw obsługiwanych przez Flydubai wzrośnie do 18. Jest to najważniejszy rynek dla tej niskokosztowej linii.Kijów jest najbliższym lotniskiem, z którego Polacy mogą uzyskać dostęp do bogatej siatki połączeń Flydubai w Azji, Afryce Północnej i Bliskim Wschodzie. Jednak taryfy zaczynające się od 350 dolarów w jedną stronę nie są zbyt zachęcające, choć loty po krajach regionu obsługiwane przez Flydubai są znacznie tańsze.

Dominik Sipiński
fot. Flydubai, Boeing Mediagość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie