×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air kończy latać do Bydgoszczy


Sprint Air kończy latać z Warszawy do Bydgoszczy. Przewoźnik, który teraz obsługuje to połączenie dla PLL LOT wykona ostatni rejs w sobotę 30 marca. W niedzielę i poniedziałek wielkanocny trasa nie będzie obsługiwana, a rejsy zostaną wznowione od 2 kwietnia. 

Zamieszanie wynika z przejęcia wszystkich tras krajowych przez Eurolot. Od 2 kwietnia loty z Warszawy do Bydgoszczy będą obsługiwane samolotami ATR 42 należącymi do Eurolotu. Zastąpią one mniejsze Saaby 340, które ma w swojej flocie Sprint Air.Zmiana typu samolotu oznacza zwiększenie liczby miejsc z 33 do 46 lub 48. Rejsy będą obsługiwane dwa razy dziennie (rano i wieczorem) od poniedziałku do piątku oraz raz dziennie w soboty i niedziele.

Choć połączenie nadal będzie obsługiwane dla PLL LOT, bilety w systemie rezerwacyjnym przewoźnika są dostępne jedynie od 4 kwietnia. Biuro prasowe LOT-u nie odpowiedziało nam dziś na pytanie, z czego wynika brak biletów na rejsy 2 i 3 kwietnia.

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipińskigość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie