×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opóźniony start Maastricht AirlinesWczoraj (19.03) linia Maastricht Airlines poinformowała, że przekłada start operacyjny, o którym informowaliśmy w artykule "Maastricht Airlines: Nowa linia w Europie", z 25 marca na 1 maja tego roku.

Oficjalnie przewoźnik twierdzi, że nie są jeszcze gotowe maszyny, którymi będzie latać. Jednak wielu komentatorów lotniczych sądzi, że linia po raz kolejny ma problemy finansowe.Maastricht Airlines to nowa holenderska linia lotnicza, która będzie obsługiwać połączenia europejskie z lotniska w Maastricht. Biznesplan zakłada stopniowy i jednolity rozwój linii, dlatego władze regionu zaufały zarządowi i wspomogły inicjatywę nowego przewoźnika dotacją w wysokości 235 tys. euro.

Przewoźnik zapowiada, że z czasem nawiążę współpracę z większymi liniami, by umożliwić przesiadki w portach docelowych. Najprawdopodobniej będzie to jednak porozumienie interline, a nie pełny code-share.

Piotr Bożyk
Fot. Maastricht Airlinesgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie