×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Z Wrocławia do ZadaruEurolot ogłosił uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do Zadaru. Pierwszy rejs do Chorwacji został zaplanowany na 13 czerwca 2013 roku. 
Loty z Wrocławia do Zadaru będą się odbywały dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele.  W czwartki samolot będzie startował z wrocławskiego lotniska o godzinie 10:15, w Zadarze wyląduje o 12:15. Rejs powrotny z chorwackiego portu lotniczego został zaplanowany na godzinę 12:45, we Wrocławiu spodziewany jest o godzinie 14:45.

W niedziele samolot będzie startował z wrocławskiego lotniska o godzinie 14:30, w Zadarze wyląduje o 16:30. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 17:00, we Wrocławiu spodziewany jest o godzinie 19:00.

Połączenie z Wrocławia do Zadaru miał uruchomić w sezonie letnim Ryanair, jednak irlandzki przewoźnik nie otrzymał zgody od ULC na wykonywanie rejsów do Chorwacji.

Eurolot będzie oferował w tym roku rejsy z Gdańska, Poznania, Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia do kilku chorwackich portów lotniczych: Dubrownika, Rijeki, Splitu oraz Zadaru.

Anna Żuchlińskagość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie