Ryanair: W sierpniu rzadziej na Stansted

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
12 marca 2013 15:03
7 komentarzy
Reklama

Ryanair zmniejszy w sierpniu częstotliwość rejsów z Gdańska oraz Katowic do Londynu Stansted - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Ryanair będzie realizował w sierpniu tylko pięć lotów tygodniowo z gdańskiego portu lotniczego na Stansted. Rejsy będą się odbywały w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty. Od września irlandzki przewoźnik ponownie będzie oferował siedem lotów tygodniowo z Gdańska do Londynu Stansted.

W sierpniu rejsy z Katowic na lotnisko Stansted będą się odbywały sześć razy w tygodniu (za wyjątkiem wtorków). Od września loty z katowickiego portu lotniczego do Londynu znów będą realizowane codziennie.

W związku z podniesieniem opłat na lotnisku Stansted, Ryanair poinformował o zmniejszeniu częstotliwości rejsów na kilkudziesięciu swoich trasach. Cięcia dotknęły również porty lotnicze w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Modlinie oraz Łodzi. Od 1 lipca 2013 roku gdańskie i katowickie lotnisko straci siedem lotów tygodniowo do Londynu Stansted.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_d2e05 2013-03-13 00:32   
gosc_d2e05 - Profil gosc_d2e05
@pikol patrz link
zobacz link
gosc_d80bb 2013-03-13 00:29   
gosc_d80bb - Profil gosc_d80bb
Pan poniżej, tu nie chodzi o dotacje. Masz problem ze wzrokiem? Opłaty lotniskowe które zwiększył nowy właściciel, jakby co z otwartymi rękami przyjmie ich np. Luton czy South ale na pewníe Stansted ugnie się bo Ryanair na tym lotnisku to 70 proc ruchu. Tanie linie w tej chwili notują ogromne wzrosty, złota dla nich epoka więc twoja teoria idzie do piachu.
pikol 2013-03-12 20:18   
pikol - Profil pikol
tanie linie w tej formie się kończą . Dotychczasowe dotowania powoli odchodzą do historii . Tylko połączenie z biznesem da wyniki - konkurencja na biznesowych kierunkach i ceny niższe od państwowców - to jedyne rozwiązanie dla linii europejskich
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama