×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa w Lublinie? Na razie nieW ostatnich dniach jak bumerang powraca temat otwarcia połączenia z Lublina do Frankfurtu przez niemiecką Lufthansę. Jednak po raz kolejny przewoźnik dementuje te spekulacje i podkreśla, że w tej chwili nie ma takich planów.

- To są plotki. Nic nie możemy potwierdzić w tej chwili. Oczywiście nieustannie poszukujemy możliwości otwierania połączeń na całym świecie, dlatego nigdy nie mówimy nigdy. Ale na tę chwilę nie ma żadnych konkretnych planów, aby w tej chwili otworzyć trasę Lublin - Frankfurt - powiedział nam Klaus Gorny z działu prasowego Lufthansy.Informacja o "zainteresowaniu Lufthansy Lublinem" pojawiła się po targach Routes, które odbyły się w maju 2011 w Cagliari na Sardynii, a w których uczestniczył prezes Muszyński.

- Lufthansa jest poważnie zainteresowana uruchomieniem połączeń z naszego lotniska - mówił wtedy Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego w Lublinie w wywiadzie dla Pasazer.com.

Zapytany jednak o szczegóły odesłał nas do przewoźnika.

- Byłem bardzo zaskoczony czytając tę wypowiedź prezesa - komentował Bart Buyse, dyrektor Lufthansy w Polsce w rozmowie z Pasazer.com. - My w Polsce na pewno nie rozmawialiśmy - dodaje.

Wypowiedź przedstawicieli biura prasowego Lufthansy również teraz wskazuje na to, że informacje o rzekomym wejściu linii do Lublina pozostają w sferze życzeń włodarzy portu oraz lokalnych dziennikarzy. Przynajmniej na razie. 

Piotr Bożyk
Fot. Piotr BożykKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie