×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Przywileje M&M tylko na biletach LOT-u
Tylko pasażerowie kupujący bilety na trasy krajowe w Locie będą mogli korzystać z przywilejów programu Miles&More. Osoby, które kupią bilety w Eurolocie, który obsługuje wszystkie trasy, nie mogą z nich korzystać.

Eurolot od 31 marca przejmie obsługę wszystkich tras krajowych do Warszawy. Sprzedaż biletów ruszyła w połowie lutego. Ponieważ loty będą obsługiwane jako code-share Eurolotu i LOT-u, pasażerowie mogą kupować bilety w systemach rezerwacyjnych obydwu przewoźników.Bilety kupowane w systemie LOT-u oraz Eurolotu różnią się jednak ceną. Przywileje programu Miles&More będą dostępne jedynie dla tych osób, które podróżują na bilecie pod kodem LO. 

Osoby, które kupią bilet poprzez system rezerwacyjny LOT-u mogą bez zmian zbierać punkty (mile) w programie Miles&More. Członkowie programu posiadający status Frequent Traveller, Senator lub HON Circle utrzymają wszystkie dotychczasowe przywileje, łącznie z dostępem do saloników biznesowych oraz zwiększonymi limitami bagażu. Jak wyjaśnia w rozmowie z Pasazer.com Anna Rusajczyk, rzeczniczka Eurolotu, inaczej będzie w przypadku pasażerów kupujących bilety bezpośrednio u tego przewoźnika. Ponieważ Eurolot nie jest członkiem programu Miles&More, nie będą oni mogli ani zbierać mil, ani korzystać z przywilejów. 

Nawet pasażerowie "statusowi" podróżujący na bilecie Eurolotu nie będą mogli skorzystać m.in. z dostępu do saloników biznesowych czy zwiększonego limitu wagowego bagażu. 

- Nasi pasażerowie mogą uzyskać dostęp do saloników kupując bilet w taryfie Premium - przypomina Rusajczyk.

Eurolot poinformował nas, że nie planuje wstąpienia do systemu Miles&More i rozszerzenia przywilejów dla członków tego programu lojalnościowego. 

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożyk

SPROSTOWANIE: W pierwotnej wersji tekstu napisaliśmy, że Eurolot nie przejmuje obsługi połączeń do Bydgoszczy. Było to nieprecyzyjne, bo linia przejmuje również tę trasę. Przepraszamy za pomyłkę.gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie