×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Rzadziej do Londynu Stansted
Ryanair zmniejsza częstotliwość rejsów z polskich portów lotniczych do Londynu - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Od 1 lipca 2013 roku rzadziej polecimy na lotnisko Stansted z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi oraz Warszawy.

Wraz z początkiem lipca irlandzki przewoźnik zmniejszy liczbę rejsów z 14 do 7 tygodniowo na trasach z Gdańska i Katowic do Londynu. Zaledwie kilka miesięcy temu Ryanair ogłosił zwiększenie oferowania z tych dwóch portów lotniczych na Stansted, dwa loty dziennie do Londynu realizowane są od połowy grudnia 2012 roku.

Od 1 lipca przewoźnik zmiejszy także częstotliwość rejsów z Warszawy/Modlina do Londynu - loty na Stansted będą się odbywały dwa razy dziennie. Obecnie Ryanair oferuje trzy rejsy w ciągu dnia między Warszawą a Londynem.

Kraków straci dwa rejsy tygodniowo do Londynu. Od poniedziałku do piątku loty na Stansted dalej będą się odbywały dwa razy dziennie, zmniejszona zostanie częstotliwość rejsów z 2 do 1 dziennie w soboty oraz niedziele.

Od lipca rzadziej polecimy również z Łodzi do Londynu. Łódzkie lotnisko straci niedzielny rejs na lotnisko Stansted.

Zmiany w rozkładzie lotów z polskich portów lotniczych do Londynu związane są z wyższymi opłatami lotniskowymi na Stansted, które mają wejść w życie w kwietniu 2013 roku. Angielskie lotnisko zostało niedawno sprzedane Manchester Airport Group (MAG) przez Ferrovial/BAA, a na pożegnanie stary właściciel postanowił o 6% podnieść opłaty. W związku z rosnącymi kosztami Ryanair ogłosił zmniejszenie częstotliwości rejsów na 43 trasach z Londynu Stansted.

Anna Żuchlińskagość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie