×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates z Mediolanu do Nowego Jorku?
Emirates chce powrócić do obsługi lotów transatlantyckich z Europy do Ameryki Północnej. Przewoźnik złożył wniosek do IATA o wydanie slota na trasę z Mediolanu-Malpensa do Nowego Jorku (JFK). Rejsy mają wystartować 1 października i będą odbywać się codziennie.

Warto wspomnieć, że linia Emirates obsługiwała w przeszłości trasę Dubaj - Hamburg - Nowy Jork.Rejsy na trasie Dubaj - Nowy Jork z międzylądowaniem w Mediolanie będą realizowane raz dziennie. Lot EK 205 będzie startował z Dubaju o godzinie 9:10, w Mediolanie spodziewany jest 13:50 i w dalszą drogę wystartuje o 16:00, a w Nowym Jorku wyląduje o 18:10 czasu lokalnego. Rejs powrotny EK 206 z lotniska JFK został zaplanowany na godzinę 22:15, w Mediolanie wyląduje o 12:15 następnego dnia i odleci do Dubaju o 14:00, do którego powróci o 22:05.

Połączenie będzie realizowane samolotem Boeing 777-300ER, który zabiera na pokład 360 pasażerów w konfiguracji trzech klas podróży: 8 w pierwszej klasie, 42 w klasie biznes oraz 310 w klasie ekonomicznej.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie