×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


BA: Nowa taryfa niskokosztowaLinie lotnicze British Airways wprowadzają nową taryfę, w której w cenie biletu będziemy mogli przewieźć tylko bagaż podręczny. Początkowo zostanie ona wprowadzona na pięciu trasach z Londynu Gatwick do Amsterdamu, Dubrownika, Jersey, Tunisu oraz Turynu. Bilety w nowej taryfie dostępne są od dziś (19.02) na rejsy po 26 lutego 2013 roku.

Za przelot w jedną stronę w nowej taryfie zapłacimy od 39 GBP do 69 GBP w zależności od kierunku. Rezygnując z bagażu rejestrowanego będziemy mogli więc zaoszczędzić od 9 GBP do 15 GBP w jedną stronę. 

British Airways planuje wprowadzić w przyszłości nową taryfę na wszystkich swoich połączeniach krótkodystansowych obsługiwanych z Londynu Gatwick.

To kolejny przewoźnik europejski, który wprowadza zmiany w taryfach na swoich trasach krótkodystansowych - Air France wprowadził nową taryfę MiNi, w której bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny, również KLM będzie pobierał opłaty za przewóz naszej walizki w luku bagażowym.

Anna Żuchlińskagość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie