×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hotel Renaissance nabiera kształtówToczą się prace na budowie pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance na lotnisku Chopina w Warszawie. W budynku trwają obecnie prace instalacyjne i wykończeniowe. Pierwsi goście będą się mogli do niego wprowadzić już jesienią.

W połowie listopada ubiegłego roku na hotelu zawisła wiecha oznaczająca zakończenie konstrukcji budynku w stanie surowym. Obecnie trwają prace instalacyjne i wykończeniowe. Montowane są także elementy fasady i dachu. Kilka dni temu zakończony został również montaż konstrukcji zadaszenia sali balowej, która będzie jedną z największych tego typu sal w Warszawie.

- Prace idą zgodnie z harmonogramem. Ostra zima nie przeszkadza nam prowadzenia dalszych prac budowlanych - informuje Karolina Szydłowska, rzeczniczka firmy ALPINE Construction Polska, która buduje hotel.Powstający na lotnisku Chopina obiekt będzie pierwszym hotelem marki Renaissance w Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek ma 11 kondygnacji, w tym 3-poziomowy parking. W 225 pokojach będzie mogło zamieszkać do 400 gości. Hotel będzie dysponował także pięcioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 650m. kw., basenem, SPA, centrum fitness oraz restauracją.

Inwestorem i właścicielem obiektu jest przedsiębiorstwo Porty Lotnicze, które jest również operatorem Lotniska Chopina. Franczyzobiorcą oraz zarządzającym jest Port-Hotel Spółka z o.o., która podpisała z Global Hospitality Licensing międzynarodową umowę franczyzy marki Renaissance Hotel.

Prace budowlane mają zakończyć się w III kwartale br., a pierwszych gości przyjmie w połowie jesieni.

Fot. Lotnisko Chopina

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie