List prezesa Mikosza do pasażerów

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
15 lutego 2013 17:20
38 komentarzy
Reklama

Nowy prezes PLL LOT Sebastian Mikosz wystosował list do pasażerów polskiego przewoźnika. Pismo zostało umieszczone na stronie internetowej linii. Prezes podkreśla mocne strony linii - punktualność, serwis - oraz zapowiada zmiany i wyjście na finansową prostą.

Pełna treść listu prezesa Mikosza:

Szanowni Państwo,

jako pasjonat lotnictwa bardzo cieszę się z możliwości podjęcia postawionego przede mną wyzwania i objęcia sterów LOT-u, naszego narodowego przewoźnika z ponad 84-letnią tradycją.

Jestem pewien, że cała nasza załoga ma wspólny cel. Chcemy przekonać Państwa – naszych pasażerów do podróżowania z nami. Wierzę, że osiągniemy sukces. Bo LOT tworzą pasjonaci, a nie ma nic piękniejszego niż połączenie ciężkiej pracy z ogromną pasją.

Chcemy dla Państwa się zmieniać. Znając swoje słabości, podejmujemy wyzwanie – chcemy poprawić nasze wyniki i wyprowadzić firmę na prostą w najbliższym czasie.

Na europejskim rynku lotniczym istnieje silna konkurencja, dlatego będziemy się starać przekonywać Państwa do nas bogatą ofertą połączeń i korzystnych cen.

Jesteśmy jedną z najbardziej punktualnych linii lotniczych w Europie. Proponujemy dobry serwis w przystępnej cenie, bezpośrednie połączenia z Warszawy i dogodne godziny rejsów. Nasi pasażerowie nie muszą się martwić wielogodzinnym oczekiwaniem na lotniskach położonych z dala od centrów europejskich stolic. Przy zachowaniu tych wszystkich atutów staramy się wypracować konkurencyjny model biznesowy, by sprostać wysokim oczekiwaniom.

Pierwsze podjęte przez nas kroki to zmiana i dostosowanie siatki połączeń.

W tym zakresie mogę Państwa zapewnić o utrzymaniu flagowych bezpośrednich połączeń dalekodystansowych z Warszawy do Chicago, Nowego Jorku i Toronto. Jesteśmy z nich dumni, dlatego wkrótce zwiększymy liczbę rejsów do Chicago i Nowego Jorku.Od kwietnia zaproponujemy aż 11 rejsów tygodniowo do każdego z tych miast. Dodatkowo jako członek sojuszu linii Star Alliance nadal będziemy ściśle współpracować z partnerskimi przewoźnikami na trasach do Niemiec i Austrii, uzupełniając naszą ofertę.

Jednocześnie gwarantujemy ciągłość obsługi na wszystkich naszych połączeniach. Postanowiliśmy, że w sezonie letnim trasy długodystansowe będą obsługiwane przez nowe i dotychczas eksploatowane Boeingi 767.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że te zmiany są bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że nasze starania zostaną dostrzeżone i obdarzą nas Państwo życzliwością i zaufaniem.

Dziękujemy, że mimo trudności są Państwo z nami. Latamy i będziemy latać z Wami i dla Was!

Z wyrazami szacunku

Sebastian Mikosz
Prezes Zarządu PLL LOT SA
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_6a5f7 2013-02-19 09:16   
gosc_6a5f7 - Profil gosc_6a5f7
gosc_e74f5: Ale doświadczenie LOTu jest wprost przeciwne: wszyscy ludzie spoza branży którzy kierowali tą firmą ponosili do tej pory druzgocące porażki, po co więc nadal się upierać że to znów ktoś z zewnątrz ma być?
gosc_2cb9e 2013-02-18 16:52   
gosc_2cb9e - Profil gosc_2cb9e
Czy wrocą bezposrednie loty z Krakowa do Chicago?
gosc_93219 2013-02-18 14:44   
gosc_93219 - Profil gosc_93219
Nowe 767 zobaczymy
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama