Courtyard przy Chopinie najlepszy

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
14 lutego 2013 17:21
2 komentarze
Reklama

Hotel Courtyard by Marriott zlokalizowany na lotnisku Chopina w Warszawie jest najlepszym hotelem tej sieci w Europie. Taka ocenę wystawiają goście korzystający z jego usług.

Warszawski Coutyard by Marriott przewodzi w rankingu 45 wszystkich hoteli tej marki w Europie nieprzerwanie od lipca 2012. Ranking publikowany jest co miesiąc na podstawie wyników ankiet dobrowolnie wypełnianych przez gości hotelu.

- W ankiecie zawartych jest szereg szczegółowych pytań dotyczących opinii na temat każdego punktu i usługi hotelu, np. ocena czystości pokoju, obsługi w poszczególnych punktach gastronomicznych, wyposażenia pokoju, obsługi służby pięter, obsługi podczas zameldowania/wymeldowania itp. Każde pytanie jest oceniane przez gościa punktami. Te pojedyncze oceny dają finalną ocenę "overall satisfaction" – tłumaczy Lidia Dmowska, PR manager hotelu.Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina zdobywa najwyższe oceny w kategorii ogólnej, ale klienci cenią go także za poziom obsługi w recepcji i udogodnienia dla podróżujących służbowo.

- Ten wspaniały wynik osiągnięty został ogromnym zaangażowaniem naszej kadry. Nasi pracownicy lubią swoją pracę i stale podnoszą kwalifikacje zawodowe. Goście to czują i doceniają – wyjaśnia Aneta Stępkowska, dyrektor hotelu.

Warszawski Courtyard by Marriott osiąga także doskonałe wyniki finansowe. W 2012 r. był najlepszy pod tym względem spośród wszystkich hoteli przylotniskowych w Warszawie.

W bieżącym roku hotel obchodzi 10-lecie swojego istnienia. Pierwszych gości przyjął w październiku 2003 r.

Fot. Lotnisko Chopina
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_7a8ba 2013-02-16 19:50   
gosc_7a8ba - Profil gosc_7a8ba
Z moich wielokontynentowych obserwacji wynika, że ogólnie to jakościowo hotele w Polsce prezentują się powyżej średniej światowej. Oczywiście to duże uogólnienie i taką też miałem intencję. Z polskich hoteli szczególnie polecam Interconti w Warszawie czy Hiltona w Gdańsku.
olo 2013-02-15 08:58   
olo - Profil olo
spalem tam kilka razy i mam podobne bardzo pozytywne odczucia
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama