×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Courtyard przy Chopinie najlepszy
Hotel Courtyard by Marriott zlokalizowany na lotnisku Chopina w Warszawie jest najlepszym hotelem tej sieci w Europie. Taka ocenę wystawiają goście korzystający z jego usług.

Warszawski Coutyard by Marriott przewodzi w rankingu 45 wszystkich hoteli tej marki w Europie nieprzerwanie od lipca 2012. Ranking publikowany jest co miesiąc na podstawie wyników  ankiet dobrowolnie wypełnianych przez gości hotelu.

- W ankiecie zawartych jest szereg szczegółowych pytań dotyczących opinii na temat każdego punktu i usługi hotelu, np. ocena czystości pokoju, obsługi w poszczególnych punktach gastronomicznych, wyposażenia pokoju, obsługi służby pięter, obsługi podczas zameldowania/wymeldowania itp. Każde pytanie jest oceniane przez gościa punktami. Te pojedyncze oceny dają finalną ocenę "overall satisfaction" – tłumaczy Lidia Dmowska, PR manager hotelu.Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina zdobywa najwyższe oceny w kategorii ogólnej, ale klienci cenią go także za poziom obsługi w recepcji i udogodnienia dla podróżujących służbowo.

- Ten wspaniały wynik osiągnięty został ogromnym zaangażowaniem naszej kadry. Nasi pracownicy lubią swoją pracę i stale podnoszą kwalifikacje zawodowe. Goście  to czują i doceniają – wyjaśnia Aneta Stępkowska, dyrektor hotelu.

Warszawski Courtyard by Marriott osiąga także doskonałe wyniki finansowe. W 2012 r. był najlepszy pod tym względem spośród wszystkich hoteli przylotniskowych  w Warszawie.

W bieżącym roku hotel  obchodzi 10-lecie swojego istnienia. Pierwszych gości przyjął w październiku 2003 r.

Fot. Lotnisko Chopina
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_0dbdc - Profil
gość_0dbdc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie