Eurolot: Pełna siatka połączeń krajowych

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
14 lutego 2013 13:09
33 komentarzy
Reklama

Eurolot od jutra (15.02) rozpocznie sprzedaż biletów na wszystkie krajowe połączenia na trasach z Warszawy do Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Bydgoszczy. Rejsy wykonywane będą przez Eurolot od 31 marca 2013 roku. 

Zwiększy się też liczba rejsów na najbardziej popularnych trasach, w tym do Gdańska i Wrocławia, w godzinach cieszących się największym zainteresowaniem podróżnych. 

Eurolot oferuje pasażerom dwie taryfy (biznesową premium oraz basic), przewóz bagażu rejestrowanego w cenie biletu, iPady na pokładzie, dostęp do salonów business lounge na lotniskach w Polsce (w taryfie premium) i obsługę połączeń między innymi nowymi samolotami typu Bombardier Q400 NextGen.Od 31 marca 2013 roku połączenia regionalne z i do Warszawy wykonywane będą w systemie code-share, opartym o partnerską umowę Eurolotu z PLL LOT. Oznacza to, że zarówno w systemie linii Eurolot, jak i PLL LOT dostępne będą określone pule biletów na rejsy krajowe. Dzięki temu bilety na wszystkie trasy krajowe obsługiwane dotychczas częściowo przez Eurolot, a częściowo przez LOT, będą dostępne w sprzedaży u obu przewoźników.

Połączenia będą obsługiwane m. in. przez nowoczesne, 78-miejscowe Bombardiery Q400 NextGen należące do Eurolotu. Samoloty są szybkie, ciche i wygodne, a przy tym ekonomiczne.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_db2f8 2013-02-15 21:39   
gosc_db2f8 - Profil gosc_db2f8
@gosc_4a6c5: ELO powstal by zmniejszyc role zwiazkow zawodowych oraz by placic mniej obsludze. Do czasu gdy ELO byl tanim operatorem latajacym na rzecz LO mial sens istnienia, bo byl tania sila robocza. Dopiero od momentu tego co sie tam robi od czasu nastania obecnego prezesa wszystko jest postawione na glowie.
gosc_da6b8 2013-02-15 21:34   
gosc_da6b8 - Profil gosc_da6b8
No i wprowadzili.... nie mozna kupic na bilet np RZE WAW SZZ - zarowno na stronie ELO jak i na stronie LO. Dodatkowo np w ELO podroz WAWSZZWAW 11kwietnia rano tam wieczorem powrot jest tansza w ELO o ok 80 PLN niz w LO. Czyli tak jak przypuszczalem, wszystko oparte na taryfach one-way, bez mozliwosci kombinowania taryf i laczenia odcinkow oraz oddzielne bloki, a nie free flow - co oznacza, ze LO i ELO beda konkurowaly o pasazera - co jest bez sensu. Pytanie co z milami w Miles-and-More. ELO nie jest partnerem MM, wiec za rejsy code sharowe zgodnie z regulaminem jesli rejs obslugiwany przez linie nie bedaca partnerem MM mil nie ma. Nie wspomne juz o milach statutowych, ktore sa tylko polaczen obslugiwanych przez Starowcow i linii partnerskich. Ani o 25% bonusie dla posiadaczy srebrnych i zlotych kart. A zatem w sumie oferta duzo gorsza niz dotychczas. Widac, ze robiona na kolanie, przez ludzi nie majacych pojecia o tym co robia.
gosc_d9b7c 2013-02-15 20:47   
gosc_d9b7c - Profil gosc_d9b7c
Kuba chyba tylko Warszawa i Kraków.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama