×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Warszawy na Hawaje za 2615 PLNLinie lotnicze Air France/KLM oferują nam przeloty z Warszawy do Honolulu za 2615 PLN w dwie strony. Bilety na Hawaje w tej cenie kupimy na kwiecień oraz maj, loty rezerwujemy na stronie przewoźnika.W jedna stronę lecimy z Warszawy liniami KLM oraz Delta z przesiadkami w Amsterdamie oraz Seattle. W drodze powrotnej z Honolulu czekają nas dwie przesiadki w Minneapolis oraz Paryżu Charles de Gaulle, a loty odbywają się na pokładzie linii Delta oraz Air France.
Za bilet w dwie strony z Warszawy do Honolulu zapłacimy 2614,47 PLN. Cena zawiera wszystkie podatki oraz opłaty i obowiązuje przy płatności kartami debetowymi, przelewem lub wpłacie na konto w banku. W przypadku płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 20 PLN. Istnieje również możliwość opłacenia biletu na lotnisku Chopina - w takim przypadku pobrana zostanie dodatkowa opłata w wysokości 100 PLN.

Anna Żuchlińska


gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie