×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: Nowy harmonogram od ERBUD-u
Wczoraj (8.02) firma ERBUD S.A. przestawiła cztery warianty napraw uszkodzonej betonowej nawierzchni progów drogi startowej (dwa odcinki betonowe po ok. 540 m każdy). Deklarowany przez generalnego wykonawcę czas realizacji napraw w zależności od wariantu waha się od 43 do 70 dni.

Zarząd Portu Lotniczego Warszawa-Modlin wystąpił do ITWL z prośbą o opinię na temat otrzymanych propozycji. W najbliższy wtorek (12.02) odbędzie się spotkanie z firmą ERBUD S.A. i ekspertami ITWL – najbardziej uznanej jednostki badawczej w lotnictwie, na której opiniach Zarząd PLM opiera się od samego początku współpracy, tj. od października 2011 r.Wizz Air oraz Ryanair, przewoźnicy niskokosztowi latający do Modlina, potwierdzili już, że zostaną na lotnisku Chopina co najmniej do końca kwietnia. Nie wiadomo, jaka będzie decyzja linii lotniczych, gdyby okazało się, że Modlin będzie zamknięty jeszcze dłużej.

Fot. Anna Robaczyńskagość_39fec - Profil
gość_39fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie