×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin rozpoczyna sezon czarterowy
Lublin rozpoczyna sezon czarterowy. W sobotę (9.02) odbędzie się pierwszy rejs Itaki z lubelskiego lotniska do Marsa Alam w Egipcie. Rejsy odbywać się będą raz w tygodniu, w soboty. Loty obsługiwać będzie Bingo Airways na trasie Łódź - Lublin - Marsa Alam.

W sezonie letnim w siatce czarterowej z Lublina znajdziemy także  Burgas (Bułgaria), Dubrownik (Chorwacja), Barcelonę i Teneryfę (Hiszpania), Heraklion (Grecja), Antalię i Bodrum (Turcja) oraz Enfidhę (Tunezja).

W sezonie zimowym oraz na wiosnę nie polecimy jednak z Lublina do Sharm el Sheikh. Z powodu zbyt małego zainteresowania Itaka zrezygnowała z obsługi wycieczek do tego popularnego kurortu wakacyjnego.

Touroperator planuje ponownie oferować wycieczki z Lublina do Sharm el Sheikh od czerwca. Bez zmian natomiast realizowane będą przeloty czarterowe z lubelskiego lotniska do Marsa Alam.

Połączenia czarterowe z Lublina miały wystartować jeszcze w listopadzie 2012 roku. Z powodu niewielkiego zainteresowania zimowymi wyjazdami do Egiptu inauguracja lotów została przełożona na początek lutego 2013 roku.

Anna Żuchlińskagość_592f6 - Profil
gość_592f6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie