×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air w Warszawie do 31 marca


Linie lotnicze Wizz Air poinformowały o przedłużeniu swojej działalności operacyjnej na lotnisku Chopina w Warszawie do godziny 23:59 w dniu 31 marca 2013 roku. 

W komunikacie prasowym przesłanym do naszej redakcji przewoźnik oznajmia:

Linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej
działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina do 31 marca 2013 roku, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie. Podjęcie decyzji o przedłużeniu tymczasowej działalności na warszawskim lotnisku było konieczne, aby umożliwić pasażerom planowanie przebiegu ich podróży, w czasie, gdy Wizz Air nadal oczekuje na aktualne informacje od portu lotniczego w Modlinie.

Wizz Air już od ponad miesiąca obsługuje wszystkie swoje warszawskie trasy z lotniska Chopina. Linia przeniosła się tam z Modlina 18 grudnia tłumacząc się częstymi mgłami i zakłóceniami w operacjach lotniczych w mazowieckim porcie lotniczym. W dniu 22 grudnia 2012 roku lotnisko w Modlinie zostało zamknięte z uwagi na złuszczenia pasa startowego. Pomimo wykonanej doraźnej naprawy betonowych fragmentów pasa, to okazała się ona niewystarczająca. WINB podtrzymał zakaz użytkowania drogi startowej w Modlinie do kwietnia 2013 roku.

Anna Żuchlińskagość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie