×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Budzanowski straci tekę przez LOT?Premier Donald Tusk nie jest zadowolony z działań podejmowanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa w sprawie kryzysu w PLL LOT. Czy minister Mikołaj Budzanowski straci stanowisko przez narodowego przewoźnika?

Budzanowski powiedział dziś (25.01) dziennikarzom, że w ciągu najbliższych tygodni zaprezentowane zostaną możliwe scenariusze przyszłości LOT-u. Jeden z nich ma uwzględniać projekt ustawy umożliwiającej prywatyzację. Nad planami pracuje specjalny zespół złożony z ministrów skarbu, gospodarki oraz transportu. 

- Dotychczasowe działania ministra Budzanowskiego w sprawie LOT-u mnie nie satysfakcjonują - skomentował pytany przez dziennikarzy Tusk.

Politycy mieli pierwotnie zadecydować o przyszłości LOT-u do końca ubiegłego tygodnia, ale termin ten został przedłużony. Sprawa polskiego przewoźnika nie trafiła do programu wtorkowego posiedzenia Rady Ministrów, bo, jak tłumaczy wiceminister skarbu Rafał Baniak, wymaga ona pogłębionych analiz.

Podczas gdy w ministerstwach trwają narady nad przyszłością LOT-u, w siedzibie firmy odbywają się rozmowy z kandydatami na stanowisko prezesa oraz członka zarządu ds. handlowych. Łącznie 27 osób złożyło spełniające wymogi formalne aplikację na stanowisko szefa linii, 10 osób chce odpowiadać za sprawy handlowe.

Dominik Sipińskigość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie