×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air na Chopinie do 31 styczniaWizz Air będzie obsługiwał z lotniska Chopina wszystkie swoje loty z Warszawy do 31 stycznia. To kolejne przedłużenie obecności węgierskiego niskokosztowego przewoźnika na głównym warszawskim lotnisku.

Wizz Air już od prawie miesiąca obsługuje wszystkie warszawskie trasy z lotniska Chopina. Linia przeniosła się tam z Modlina 18 grudnia - początkowo tłumacząc się częstymi mgłami i zakłóceniami w operacjach lotniczych w podwarszawskim lotnisku. 22 grudnia lotnisko w Modlinie zostało zamknięte z uwagi na złuszczenia pasa startowego, co do tej pory uniemożliwia powrót przewoźników do tego portu.

Węgierski przewoźnik swoją decyzję o pozostaniu na lotnisku Chopina do 31 stycznia tłumaczy oczekiwaniem na decyzję co do powtórnego uruchomienia lotniska w Modlinie.

- Decyzja stała się konieczna, by umożliwić pasażerom planowanie ich podróży - czytamy w komunikacie przewoźnika.

Co najmniej do 29 stycznia na lotnisku Chopina pozostanie także Ryanair, druga z linii latających do Modlina. Podwarszawskie lotnisko dla tanich linii wciąż jest zamknięte. Naprawa drogi startowej już się zakończyła, ale nie ma jeszcze wyników badań, które umożliwią jej ponowne otwarcie. 

Dominik Sipiński
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_8eae8 - Profil
gość_8eae8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie