×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Turkish Airlines
Linie lotnicze Turkish Airlines ogłosiły uruchomienie nowych połączeń ze Stambułu do Konstancy, Kolombo oraz Libreville.

Loty ze Stambułu do Konstancy wystartują 7 czerwca 2013 roku. Połączenie do Rumunii będzie realizowane samolotem Airbus A319 trzy razy w tygodniu: w środy, piątki oraz niedziele.
Rejsy ze Stambułu do Kolombo będą realizowane pięć razy w tygodniu z międzylądowaniem w Male. Pierwszy rejs na Sri Lankę został zaplanowany na 1 lutego 2013 roku.
Samolot będzie startował z lotniska w Stambule o 0:15, w Male wyląduje o 11:00, by ponownie wystartować o 12:15. W Kolombo spodziewany jest o 14:15. Połączenie na Sri Lankę będzie obsługiwane samolotem Airbus A330-200.

Połączenie ze Stambułu do Libreville będzie realizowane z międzylądowaniem w Duali. Loty do Gabonu wystartują 31 stycznia 2013 roku i będą się odbywały trzy razy w tygodniu. 
Samolot będzie startował ze Stambułu we wtorki, czwartki oraz niedziele o godzinie 17:45, w Duali wyląduje o 23:55, by ponownie wystartować o 0:55. W Libreville spodziewany jest o 3:10.

Anna Żuchlińskagość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie