×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair na Okęciu do 29 styczniaRyanair poinformował na swojej stronie internetowej, że po raz kolejny przedłuża swój pobyt na lotnisku Chopina. Z opublikowanego komunikatu wynika, że irlandzki przewoźnik niskokosztowy będzie realizował swoje rejsy z Okęcia do godziny 23:59 w dniu 29 stycznia 2012 roku.

Na stronie internetowej przewoźnika znajdziemy następującą informację:

"Zamknięcie pasa startowego w Modlinie powoduje znaczące opóźnienia, przekierowania lotów, a także możliwe ich odwołania. Zamiarem Ryanair jest przekierowanie, jeżeli to możliwe, wszystkich lotów na lotnisko Chopina w Warszawie do 29 stycznia 2013 roku.

Ryanair próbuje uzyskać dodatkowe informacje i szczegóły od lotniska Warszawa/Modlin dotyczące przyczyny zamknięcia pasa startowego. Dopóki lotnisko Warszawa/Modlin nie otworzy tego pasa, Ryanair zamierza obsługiwać wszystkie loty do/z lotniska Chopina w Warszawie.

Wszyscy pasażerowie, którzy mają zarezerwowane loty pomiędzy 22/12/2012 a 29/01/2013 powinni udać się bezposrednio na lotnisko Chopina w Warszawie. Karty pokładowe z/do Warszawy Modlin będą obowiazywać na lotnisku Chopina w Warszawie. SMS-y oraz e-maile ze szczegółami zmiany rezerwacji lub zwrotu pieniedzy zostały wysłane do wszystkich pasażerów dotkniętych tą sytuacją."
Reklama


Booking.com
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie