×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Coraz drożej w Wizz AirWięcej zapłacimy za bilety Wizz Air - po swojej ostatniej promocji przewoźnik zniósł obniżkę o 20 PLN, którą zaoferował po wprowadzeniu płatnego bagażu podręcznego. Podniesiona została także opłata za odprawę biletowo-bagażową na lotnisku - wykupując taką opcję przez Internet wynosi ona teraz 45 PLN.Wygląda na to, że Wizz Air będzie również pobierał opłatę transakcyjną przy płatności kartą Citibank Wizz Air - do tej pory była to jedyna metoda, dzięki której można było jej uniknąć. Posiadacze kart Wizz Węgry oraz Wizz Rumunia już muszą zapłacić opłatę manipulacyjną w wysokości 27 PLN za lot za pasażera. Po wprowadzeniu opłaty, osoby posiadające kartę Citibank Wizz Air będą mogły za to korzystać ze zniżek dostępnych dla członków Discount Club.
W nadesłanym komunikacie Wizz Air informuje:

"Rezerwacje opłacane z konta Wizz Account są zwolnione z opłaty rezerwacyjnej. Od 23 stycznia osoby płacące za bilety kartami kredytowymi Citi Wizz i Wizz mogą korzystać z niższej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 6 euro w porównaniu do wyższych opłat (8 euro) przy użyciu innych kart płatniczych. Posiadacze kart Wizz Air / Citi mogą korzystać także z wszystkich przywilejów członkostwa w klubie Wizz Discount Club, które gwarantuje zniżkę wysokości 10 euro na każdy bilet dla członka klubu oraz 9 członków jego rodziny lub bliskich. Te korzyści się łączą co sprawia, że dokonując płatności kartami kredytowymi Wizz Air/ Citi można zgromadzić zniżkę na kolejną podróż, lub odbyć ją całkiem za darmo. Dzięki Wizz Air, latanie staje się jeszcze bardziej przystępne, szczególnie dla posiadaczy kart kredytowych Wizz Air i Citi. 

Posiadając kartę kredytową Wizz Air / Citi można dołączyć do klubu Wizz Discount Club bez dodatkowych opłat. Ze względu na kwestie techniczne, konieczne jest jednak formalne zapisanie się do Klubu."

Jedyną metodą, by uniknąć opłaty transakcyjnej w Wizz Air będzie opłacanie biletów za pomocą konta Wizz. Jeśli zdecydujemy się na płatność za pomocą przelewu, to zapłacimy dodatkowo 18 PLN za lot za pasażera. Przy użyciu karty kredytowej Visa lub MasterCard naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 36 PLN za lot za pasażera.

Anna Żuchlińskagość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie