×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair na Okęciu do 22 styczniaRyanair poinformował na swojej stronie internetowej, że ponownie przedłuża swój pobyt na lotnisku Chopina w Warszawie. Irlandzki przewoźnik niskokosztowy będzie dalej realizował wszystkie swoje rejsy z warszawskiego portu lotniczego aż do godziny 23:59 w dniu 22 stycznia 2013 roku.

W komunikacie dostępnym na stronie Ryanair przypomina pasażerom, którzy mają zarezerwowane rejsy na najbliższe dni, by udali się bezpośrednio na lotnisko Chopina. Karty pokładowe z/do Warszawy/Modlina będą obowiązywać na Okęciu.

Od 22 grudnia 2012 roku lotnisko w Modlinie jest zamknięte z uwagi na poważne złuszczenia betonowej, kilometrowej części drogi startowej. Naprawa pasa rozpoczęła się 27 grudnia 2012 roku, dziś przeprowadzona została kontrola po ukończonych pracach. Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego na razie jednak nie zgadza się na ponowne otwarcie lotniska w Modlinie

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_02f77 - Profil
gość_02f77
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie