×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air pomaga pasażerom AerosvituWizz Air Ukraina uruchomiły dziś (6.01) "taryfę ratunkową" dla pasażerów poszkodowanych w związku z odwołanymi lotami linii Aerosvit na trasie Warszawa – Kijów.

Pasażerowie, posiadający rezerwacje na odwołane dziś loty Aerosvit między Warszawą a Kijowem, mogą rezerwować poprzez infolinię Wizz Air loty ukraińskiej linii z Katowic do Kijowa w cenie za 349 UAH (+ koszty rezerwacji). Podczas podróży muszą oni mieć ze sobą oryginalną rezerwację Aerosvit.

Wizz Air będzie honorować specjalne taryfy dla wszystkich pasażerów Aerosvit na trasie Warszawa - Kijów, którzy napotkają jakiekolwiek problemy z przelotami w okresie świątecznym. Ponieważ ilość biletów w puli ratunkowej jest zależna od ilości dostępnych miejsc, pasażerowie proszeni są o dokonywanie rezerwacji jak najszybciej.

- Mamy nadzieję, że pomoże to zminimalizować niedogodności, jakie spotkały pasażerów. Rezerwacje mogę być dokonywane za pośrednictwem naszej infolinii do 12 stycznia - mówi Akos Bus, dyrektor generalny Wizz Air Ukrainegość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie