×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air na Okęciu do 15 styczniaWizz Air przedłuża swoją obecność na Lotnisku Chopina w Warszawie do 15 stycznia. W związku z pracami naprawczymi drogi startowej przewoźnik nie może przywrócić swojej działalności z Modlina od 6 stycznia, tak jak to pierwotnie planowano. 

Linie poinformują swoich pasażerów o ponownym przeniesieniu lotów do Modlina, gdy tylko przywrócenie działalności pasa startowego zostanie potwierdzone przez port w Modlinie. 

- Wizz Air otrzymał nadzwyczaj pozytywne opinie od pasażerów, którzy uniknęli utrudnień w podróży z lotniska w Modlinie dzięki czasowemu przeniesieniu lotów na Lotnisko Chopina w Warszawie. W pierwszych godzinach po zamknięciu pasa startowego w Modlinie ponad 1 500 pasażerów Wizz Air mogło cieszyć się niczym nie zakłóconą podróżą z Lotniska Chopina. Ponieważ data ponownego otwarcia lotniska w Modlinie wciąż nie jest znana, Wizz Air nie ma innego wyboru, jak przedłużenie swojej czasowej działalności operacyjnej na Lotnisku Chopina do północy 15 stycznia, aby chronić zarówno swoich pasażerów jak i swoją działalność. Kontaktujemy się ze wszystkimi naszymi pasażerami podróżującymi w tym okresie, aby uprzedzić ich o tej nieuniknionej zmianie - mówi Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air.
Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie