×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin: Nowa klasa biznes w A330Pierwszy Airbus A330 (D-ALPD) linii airberlin z nową klasą biznes wykonał lot z Düsseldorfu do Abu Zabi. Nowe rozmieszczenie 19 foteli gwarantuje pasażerom jeszcze więcej prywatności oraz bezpośredni dostęp do przejścia z każdego miejsca.

Po przebudowie kabina klasy biznes posiada 19 w pełni automatycznych, nowoczesnych i rozkładanych do pozycji leżącej foteli, które zapewniają pasażerom lepszy komfort podróży. Nowe fotele można przekształcić w wygodne łóżko o długości 185 cm i szerokości 60 cm. Każdy fotel posiada indywidualny system rozrywki z dotykowym ekranem oraz możliwością podłączenia laptopa lub innego urządzenia elektronicznego.Przewoźnik opisał także system rozrywki pokładowej. Nowy system audio-wideo zapewnia indywidualny program rozrywkowy. Pasażerowie mają do wyboru hity kinowe, seriale, gry, muzykę, a nawet książki audio. Wysokiej rozdzielczości 12. calowy monitor wykorzystuje najnowszą technologię LED i jest obsługiwany za pomocą  ekranu dotykowego. Bezpośrednio przy monitorze znajduje się również port USB do obsługi małych urządzeń elektronicznych, takich jak iPhone czy Blackberry.

airberlin będzie sukcesywnie wyposażać w fotele firmy Sogerm klasę biznes samolotów obsługujących trasy długodystansowe. Wraz z nową klasą biznes, linia oferuje nie tylko znakomity produkt, ale także gwarantuje ujednolicone podróżowanie razem z partnerską linią lotniczą Etihad Airways i członkami sojuszu lotniczego oneworld.

Fot. airberlin media

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie