airberlin: Nowa klasa biznes w A330

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
04 stycznia 2013 19:16
5 komentarzy
Reklama

Pierwszy Airbus A330 (D-ALPD) linii airberlin z nową klasą biznes wykonał lot z Düsseldorfu do Abu Zabi. Nowe rozmieszczenie 19 foteli gwarantuje pasażerom jeszcze więcej prywatności oraz bezpośredni dostęp do przejścia z każdego miejsca.

Po przebudowie kabina klasy biznes posiada 19 w pełni automatycznych, nowoczesnych i rozkładanych do pozycji leżącej foteli, które zapewniają pasażerom lepszy komfort podróży. Nowe fotele można przekształcić w wygodne łóżko o długości 185 cm i szerokości 60 cm. Każdy fotel posiada indywidualny system rozrywki z dotykowym ekranem oraz możliwością podłączenia laptopa lub innego urządzenia elektronicznego.Przewoźnik opisał także system rozrywki pokładowej. Nowy system audio-wideo zapewnia indywidualny program rozrywkowy. Pasażerowie mają do wyboru hity kinowe, seriale, gry, muzykę, a nawet książki audio. Wysokiej rozdzielczości 12. calowy monitor wykorzystuje najnowszą technologię LED i jest obsługiwany za pomocą ekranu dotykowego. Bezpośrednio przy monitorze znajduje się również port USB do obsługi małych urządzeń elektronicznych, takich jak iPhone czy Blackberry.

airberlin będzie sukcesywnie wyposażać w fotele firmy Sogerm klasę biznes samolotów obsługujących trasy długodystansowe. Wraz z nową klasą biznes, linia oferuje nie tylko znakomity produkt, ale także gwarantuje ujednolicone podróżowanie razem z partnerską linią lotniczą Etihad Airways i członkami sojuszu lotniczego oneworld.

Fot. airberlin media
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
piotrek737 2013-01-05 20:00   
piotrek737 - Profil piotrek737
Najwidoczniej się zdecydować nie mogli ;) To samo jest w LH na przestrzeni ostatnich kilku lat wymieniali klasę biznes 3 razy ;) Jak przylecieli do PL na A380 to się chwalili jak super nasza biznes jest, a potem po roku myk myk i mamy "Die neue Business Class" ;)
maciek_waw 2013-01-05 19:50   
maciek_waw - Profil maciek_waw
@piotrek737 - z tamtego artykułu wynika, że klasa business też została zrobiona na początku 2012, więc trochę to dziwne. Fotele nie wytrzymały nawet roku?
arahja 2013-01-05 02:03   
arahja - Profil arahja
Kolor i klimat mocno stomatologiczny:-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama