Wizz Air na Okęciu do 8 stycznia

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
30 grudnia 2012 08:52
26 komentarzy
Reklama

Linie lotnicze Wizz Air poinformowały w komunikacie prasowym o przedłużeniu operowania z lotniska im. Chopina o 2 dni. Przewoźnik oczekuje na informacje związane z naprawą pasa startowego na lotnisku w Modlinie. Poniżej pełna treść komunikatu.

„Linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina o kolejne dwa dni, do północy 8 stycznia, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie.

Podjęcie decyzji o przedłużeniu tymczasowej działalności na warszawskim lotnisku było konieczne, aby umożliwić pasażerom planowanie przebiegu ich podróży, w czasie, gdy Wizz Air oczekuje na aktualne informacje od portu lotniczego w Modlinie.”


Ryanair, który także przeniósł swoje wszystkie loty z Modlina na lotnisko im. Chopina ogłosił, że pozostaje na Okęciu również do 8 stycznia.

Od 22 grudnia lotnisko w Modlinie jest zamknięte z uwagi na poważne złuszczenia betonowej, kilometrowej części drogi startowej. Naprawa rozpoczęła się 27 grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem portu lotniczego, nadzór budowlany oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego dokonają odbioru naprawionej drogi startowej 4 stycznia. 

Tomasz Wyszyński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
maniek3 2013-01-03 18:46   
maniek3 - Profil maniek3
modlin najgorsze lotnisko polski niemila obsluga
asp1 2013-01-02 17:10   
asp1 - Profil asp1
A na wiosne zrywamy pas startowy i zaczynamy od poczatku. Tym razem to potrwa dluzej niz 2 tygodnie.
mietek 2013-01-02 11:17   
mietek - Profil mietek
Pewnie jeśliś czarter.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama