×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air na Okęciu do 8 stycznia
Linie lotnicze Wizz Air poinformowały w komunikacie prasowym o przedłużeniu operowania z lotniska im. Chopina o 2 dni. Przewoźnik oczekuje na informacje związane z naprawą pasa startowego na lotnisku w Modlinie. Poniżej pełna treść komunikatu.

„Linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina o kolejne dwa dni, do północy 8 stycznia, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie.

Podjęcie decyzji o przedłużeniu tymczasowej działalności na warszawskim lotnisku było konieczne, aby umożliwić pasażerom planowanie przebiegu ich podróży, w czasie, gdy Wizz Air oczekuje na aktualne informacje od portu lotniczego w Modlinie.”


Ryanair, który także przeniósł swoje wszystkie loty z Modlina na lotnisko im. Chopina ogłosił, że pozostaje na Okęciu również do 8 stycznia.

Od 22 grudnia lotnisko w Modlinie jest zamknięte z uwagi na poważne złuszczenia betonowej, kilometrowej części drogi startowej. Naprawa rozpoczęła się 27 grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem portu lotniczego, nadzór budowlany oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego dokonają odbioru naprawionej drogi startowej 4 stycznia. 

Tomasz Wyszyński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_80d62 - Profil
gość_80d62
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie