×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


IATA: Ruch lotniczy się stabilizuje
Międzynarodowe Stowarzyszenie Przewoźników Lotniczych (IATA) poinformowało, że choć sytuacja w lotnictwie nadal jest trudna, na rynku pojawiły się oznaki stabilizacji.

- Chociaż światowy poziom wzrostu pozostaje niski, spadek zaufania w biznesie lotniczym, który obserwowaliśmy w trzecim kwartale roku, odwrócił się. Obecny poziom wskazuje na to, że przez najbliższe miesiące w lotnictwie będzie panowała stabilna sytuacja - czytamy w komunikacie IATA.

IATA w szczególności skupiła się na wskaźnikach ruchu premium (czyli wysokopłatnych pasażerach klas pierwszej i biznes). W październiku - z tego miesiąca pochodzą najnowsze dane IATA - wzrósł on o 2,3% w porównaniu do ubiegłego roku. Jedynym regionem na świecie, gdzie ruch premium nie rósł była Ameryka Południowa. IATA uważa, że powodem może być niższy od oczekiwanego wzrost PKB w Brazylii, największej gospodarce tej części świata.

Dominik Sipińskigość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie