×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs na prezesa LOT-u ogłoszonyLOT ogłosił dziś konkurs na stanowisko prezesa linii. Wymagania to m.in. pięcioletni staż pracy, ukończone studia wyższe oraz doświadczenie w zarządzaniu oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Kandydaci mają czas na wysłanie zgłoszenia do 18 stycznia.

Nowego prezesa nie poznamy zapewne przed końcem stycznia. Rada nadzorcza LOT-u planuje odbyć rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami 25 stycznia.

Kandydaci na stanowisko prezesa PLL LOT muszą również korzystać z pełni praw publicznych i mieć pełną zdolność do czynności prawnych. W trakcie rekrutacji oceniania będzie m.in. wiedza o Locie oraz sektorze lotniczym, a także znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych, szczególnie tych z udziałem Skarbu Państwa.

Ogłoszony został również konkurs na stanowisko członka zarządu ds. handlowych. Wymagania są podobne jak dla prezesa. Kandydaci na członka zarządu ds. handlowych powinni mieć doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów i usług w otoczeniu międzynarodowym.

Członka zarządu LOT-u ds. handlowych poznamy najwcześniej 11 lutego - na ten dzień rada nadzorcza zaplanowała rozmowy kwalifikacyjne. 

Dominik Sipińskigość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie