Konkurs na prezesa LOT-u ogłoszony

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 grudnia 2012 19:41
4 komentarze
Reklama

LOT ogłosił dziś konkurs na stanowisko prezesa linii. Wymagania to m.in. pięcioletni staż pracy, ukończone studia wyższe oraz doświadczenie w zarządzaniu oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Kandydaci mają czas na wysłanie zgłoszenia do 18 stycznia.

Nowego prezesa nie poznamy zapewne przed końcem stycznia. Rada nadzorcza LOT-u planuje odbyć rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami 25 stycznia.

Kandydaci na stanowisko prezesa PLL LOT muszą również korzystać z pełni praw publicznych i mieć pełną zdolność do czynności prawnych. W trakcie rekrutacji oceniania będzie m.in. wiedza o Locie oraz sektorze lotniczym, a także znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych, szczególnie tych z udziałem Skarbu Państwa.

Ogłoszony został również konkurs na stanowisko członka zarządu ds. handlowych. Wymagania są podobne jak dla prezesa. Kandydaci na członka zarządu ds. handlowych powinni mieć doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów i usług w otoczeniu międzynarodowym.

Członka zarządu LOT-u ds. handlowych poznamy najwcześniej 11 lutego - na ten dzień rada nadzorcza zaplanowała rozmowy kwalifikacyjne.

Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
humbak 2012-12-26 00:12   
humbak - Profil humbak
Ktoś z forum startuje?
gosc_639e1 2012-12-23 07:26   
gosc_639e1 - Profil gosc_639e1
Dziadostwo w Locie jest wspaniale widoczne w ich magazynie pokladowym, a konkretniej w angielskiej wersji artykulow. Sa napisane jezykiem, jakiego mozna sie spodziewac po niesprawdzonej klasowce ucznia gimnazjum. To kompromitacja linii.
gosc_c453a 2012-12-22 03:12   
gosc_c453a - Profil gosc_c453a
Dobrze, że będzie brana pod uwagę "wiedza o Locie" [chyba o LOT...] oraz sektorze lotniczym.
Poniżej link do już starego materiału, ale zawsze coś na ząb dla kandydatów. Niestety o przewozach pasażerskich i cargo nie za dużo poszperali. Ale to przyszłemu prezesowi powinno wystarczyć :)
zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama