×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: Nowe połączenia z KopenhagiNorwegian ogłosił uruchomienie w sezonie letnim w 2013 roku sześciu połączeń z Kopenhagi. Skandynawski przewoźnik zaoferuje pasażerom loty ze stolicy Danii do Liverpoolu, Madrytu, Lizbony, Montpellier, Sarajewa oraz na Korfu. 

Rejsy z Kopenhagi do Liverpoolu wystartują 5 kwietnia 2013 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.
Połączenie do Madrytu zostanie uruchomione 5 kwietnia 2013 roku, loty do Hiszpanii będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.
Rejsy z Kopenhagi do Lizbony wystartują 11 kwietnia 2013 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.


Loty z Kopenhagi do Montpellier będą realizowane w okresie od 24 czerwca do 15 sierpnia 2013 roku. Do Francji będzie można polecieć dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz czwartki.
Połączenie do Sarajewa będzie obsługiwane w okresie od 25 czerwca  do 13 sierpnia 2013 roku. Loty do stolicy Bośni i Hercegowiny będą się odbywały raz w tygodniu, we wtorki.
Rejsy z Kopenhagi na Korfu będą realizowane w okresie od 28 czerwca do 16 sierpnia 2013 roku. Loty na grecką wyspę będa się odbywały raz w tygodniu, w piątki.

Anna Żuchlińskagość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie