×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Mniej Alitalii w Warszawie?Z systemu rezerwacyjnego Alitalii znikają stopniowo rejsy z Rzymu Fiumicino do Warszawy. Może to oznaczać, że włoski przewoźnik zamierza zmniejszyć liczbę lotów na tej trasie. 
 


Połączenie z Rzymu do Warszawy było dotąd realizowane raz dziennie. Począwszy od stycznia do końca marca nie ma już jednak możliwości zarezerwowania biletów na bezpośrednie rejsy w większości dat. W ich miejsce przewoźnik proponuje loty z przesiadką m.in. w Amsterdamie (code-share z KLM) lub Paryżu (code-share z Air France). Jak na razie nie wprowadzono zmian w rozkładzie przewidzianym na sezon letni.Za ograniczeniem liczby rejsów do Warszawy może przemawiać  fatalna sytuacja finansowa tego przewoźnika. Mimo tego kilka dni temu Alitalia ogłosiła powrót po prawie pięciu latach do Krakowa.

Również kilka dni temu włoski Air One zawiesił rejsy z Warszawy do Mediolanu i Wenecji. Na początku sezonu zimowego z obsługi lotów do Rzymu zrezygnowały Polskie Linie Lotnicze LOT.
 
Marek Stus
Fot. Piotr Bożykgość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie