×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kłuciński nowym rzecznikiem LOT-u
Od 18 grudnia stanowisko rzecznika prasowego oraz dyrektora Biura PR i Komunikacji Korporacyjnej Polskich Linii Lotniczych LOT obejmie Marek Kłuciński. 

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Berlinie (handel zagraniczny) i podyplomowych studiów w zakresie public relations Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1993-2002 dyrektor Departamentu Public Relations i rzecznik prasowy w Powszechnym Banku Kredytowym w Warszawie, a po fuzji z BPH - w Banku Przemysłowo-Handlowym PBK. Odpowiadał m.in. za wizerunek obu spółek, relacje ze środowiskiem zewnętrznym, za promocję, politykę sponsoringową, standardy identyfikacji wizualnej.

W latach 2002 - 2010 w PKO Banku Polskim, dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji oraz jednocześnie rzecznik prasowy. Uczestniczył w projektach informacyjnych i marketingowych towarzyszących procesowi upublicznienia największej spółki bankowej w Polsce. 

W 2010 roku Dyrektor Biura Promocji i rzecznik prasowy w PKP Cargo. W ostatnich dwóch latach w Telewizji Polskiej SA jako wicedyrektor Biura Reklamy, a następnie Biura Handlu.

gość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie