×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nie było żadnej awarii DreamlineraNiedzielny (16.12) wieczorny lot Dreamlinera Polskich Linii Lotniczych LOT z Warszawy do Monachium został odwołany z powodu konieczności przeprowadzenia dodatkowych testów. Wbrew sensacyjnym doniesieniom mediów, przewoźnik zapewnia, że Boeing 787 nie miał jakiejkolwiek awarii.

- Należy podkreślić, że akcja ta została przeprowadzona z zachowaniem wszelkich procedur i zgodnie z instrukcją - został przeprowadzony szereg testów, które zakończyły się pozytywnie - informuje biuro prasowe PLL LOT.Samolot został zamieniony na regularnie operującego na trasie z Warszawy do Monachium Boeinga 737. Opóźnienie rejsu wyniosło ok. 3 godzin.

Dzisiaj Dreamlinera wrócił do wykonywania zaplanowanych rejsów. Lot do Wiednia został opóźniony o 50 minut ze względu na warunki atmosferyczne panujące na wiedeńskim lotnisku. Pozostałe loty Dreamlinera będą wykonywane zgodnie z rozkładem.

Paweł Cybulakgość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie