Nie było żadnej awarii Dreamlinera

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 grudnia 2012 14:32
52 komentarzy
Reklama

Niedzielny (16.12) wieczorny lot Dreamlinera Polskich Linii Lotniczych LOT z Warszawy do Monachium został odwołany z powodu konieczności przeprowadzenia dodatkowych testów. Wbrew sensacyjnym doniesieniom mediów, przewoźnik zapewnia, że Boeing 787 nie miał jakiejkolwiek awarii.

- Należy podkreślić, że akcja ta została przeprowadzona z zachowaniem wszelkich procedur i zgodnie z instrukcją - został przeprowadzony szereg testów, które zakończyły się pozytywnie - informuje biuro prasowe PLL LOT.Samolot został zamieniony na regularnie operującego na trasie z Warszawy do Monachium Boeinga 737. Opóźnienie rejsu wyniosło ok. 3 godzin.

Dzisiaj Dreamlinera wrócił do wykonywania zaplanowanych rejsów. Lot do Wiednia został opóźniony o 50 minut ze względu na warunki atmosferyczne panujące na wiedeńskim lotnisku. Pozostałe loty Dreamlinera będą wykonywane zgodnie z rozkładem.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
qbdel 2013-01-01 15:08   
qbdel - Profil qbdel
LOT nie dotrzymal tego, co obiecywal w reklamach, a to podchodzi pod zjawisko reklamy wprowadzajacej w blad, co chyba jest karalne. nie jestem prawnikiem, ale z tego co jest napisane w linku ponizej, mozna tak sadzic. wizerunek LOTu to jedno (naprawde nie rozumiem dlaczego nie chcieli zaproponowac alterntywnych lotow 787), ale moim zdaniem jest tez tutaj aspekt prawny zwiazany z reklama. moze ktos znajacy sie na tym moglby sie na ten temat wypowiedziec, bo bardzo mnie to ciekawi
zobacz link
gosc_90fda 2013-01-01 14:38   
gosc_90fda - Profil gosc_90fda
tak jest jak się kupuje maszyny w fazie projektu a nie sprawdzone które się juz sprawdziły ten samolot jest naszpikowany elektroniką a z takimi wynalazkami jest ciężko lot niema nawet pożądnego hangaru na te samoloty
hariko 2013-01-01 14:10   
hariko - Profil hariko
kasjanek; cokolwiek, jednak LOT nie zrobil absolutnie niczego , po mojej negatywnej wypowiedzi dot tej sytuacji na FB , LOT wykasowal moje posty i mnie , jako uzytkownika zablokowal,,,to takie nasze rozwazania..klakierow natomiast jest cala masa..
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama