×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin poleci z Berlina do Madrytu


25 lutego 2013 roku linia airberlin zainauguruje bezpośrednie połączenie z Berlina do Madrytu. Codziennym lotem niemiecki przewoźnik wzmacnia swoją obecność na strategicznym rynku w Madrycie jednocześnie łącząc dwa węzły lotnicze – airberlin oraz partnera z sojuszu oneworldŸ, linii Iberia.

- Dzięki nowemu połączeniu pomiędzy Berlinem a Madrytem airberlin uzyskuje bezpośredni dostęp do jednego z najważniejszych rynków w Hiszpanii i jednocześnie wzmacnia swój berliński węzeł lotniczy. Dzięki krótkim czasom transferu w Berlinie nowym połączeniem tworzymy atrakcyjną ofertę dla pasażerów, którzy chcą lecieć z Madrytu przez Berlin na przykład dalej do Europy Wschodniej lub Skandynawii lub na odwrót: z tych krajów do stolicy Hiszpanii - powiedział Wolfgang Prock-Schauer, dyrektor siatki połączeń linii airberlin.

Nowe loty dopasowują się w strategię berlińskiego węzła lotniczego i umożliwiają pasażerom airberlin płynne łączenie lotów z przesiadką w Berlinie. Osoby podróżujące z i do Polski mają dzięki temu do dyspozycji nowe atrakcyjne połączenia do hiszpańskiej stolicy. Zarówno Warszawa, jak i Kraków zyskują nowe znakomite połączenie z krótkimi czasami transferu. Łącznie przez Berlin dostępne są obecnie loty łączone linii airberlin do 16 miejsc docelowych w Europie.

Połączenie do Madrytu będzie obsługiwane samolotem Boeing 737-800NG. Z Berlina lot odbywać się będzie codziennie o godz. 8:50, a w Madrycie spodziewany jest o 12:00. Lot powrotny z Madrytu zaplanowano o 13:15, a lądowanie w Berlinie o 16:15. Loty airberlin odbywać się będą z Terminala 4 madryckiego lotniska Barajas.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie