×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Impel obsłuży Eurolot w PoznaniuImpel Airport Partner, jeden z dwóch agentów obsługi naziemnej na lotnisku w Poznaniu, od 1 lutego 2013 r. będzie obsługiwał samoloty Eurolotu. Do tej pory klientami firmy było dziewięciu przewoźników, m.in. PLL LOT oraz Enter Air.

Impel będzie obsługiwał loty Eurolotu wykonywane wszystkimi typami maszyn: ATR-ami 42 i 72 oraz Bombardierami Q400. 

Eurolot z Poznania lata obecnie do Krakowa i Werony, a od wiosny będzie również oferował połączenia do Dubrownika i Zadaru.

- Dla nas, jako linii lotniczej, niezmiernie ważna jest profesjonalna obsługa pasażera. Zależy nam, żeby podróżni czuli, że mogą na nas polegać tak podczas lotu, jak i na lotnisku. Szczególnie cenimy zaangażowanie Spółki Impel oraz reagowanie na nasze potrzeby i spełnianie wymagań, stąd też decyzja o dalszej współpracy - powiedział Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu.

Spółka będzie świadczyła na rzecz Eurolotu usługi takie jak m.in.: odprawy pasażerskie, sprzedaż biletów, pobieranie opłat dodatkowych, transport pasażerów po płycie lotniska, koordynacja obsługi rejsu, wyważanie, zasilanie samolotu, odladzanie jak również poszukiwanie zaginionego bagażu. Umowa obejmuje również usługi uzupełniające, w tym dokładne czyszczenie oraz mycie zewnętrzne samolotów.

Impel Airport Partner to spółka obsługi naziemnej należąca do Grupy Impel. Rozpoczęła działalność w 2008 r. Obecnie Impel AP świadczy usługi handlingowe w Poznaniu. Spółka dba również o czystość terminala Ławicy oraz portu lotniczego w Łodzi, a także zajmuje się czyszczeniem samolotów w Warszawie na lotnisku Chopina. 

Dominik Sipińskigość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie