Impel obsłuży Eurolot w Poznaniu

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
13 grudnia 2012 09:57
11 komentarzy
Reklama

Impel Airport Partner, jeden z dwóch agentów obsługi naziemnej na lotnisku w Poznaniu, od 1 lutego 2013 r. będzie obsługiwał samoloty Eurolotu. Do tej pory klientami firmy było dziewięciu przewoźników, m.in. PLL LOT oraz Enter Air.

Impel będzie obsługiwał loty Eurolotu wykonywane wszystkimi typami maszyn: ATR-ami 42 i 72 oraz Bombardierami Q400.

Eurolot z Poznania lata obecnie do Krakowa i Werony, a od wiosny będzie również oferował połączenia do Dubrownika i Zadaru.

- Dla nas, jako linii lotniczej, niezmiernie ważna jest profesjonalna obsługa pasażera. Zależy nam, żeby podróżni czuli, że mogą na nas polegać tak podczas lotu, jak i na lotnisku. Szczególnie cenimy zaangażowanie Spółki Impel oraz reagowanie na nasze potrzeby i spełnianie wymagań, stąd też decyzja o dalszej współpracy - powiedział Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu.

Spółka będzie świadczyła na rzecz Eurolotu usługi takie jak m.in.: odprawy pasażerskie, sprzedaż biletów, pobieranie opłat dodatkowych, transport pasażerów po płycie lotniska, koordynacja obsługi rejsu, wyważanie, zasilanie samolotu, odladzanie jak również poszukiwanie zaginionego bagażu. Umowa obejmuje również usługi uzupełniające, w tym dokładne czyszczenie oraz mycie zewnętrzne samolotów.

Impel Airport Partner to spółka obsługi naziemnej należąca do Grupy Impel. Rozpoczęła działalność w 2008 r. Obecnie Impel AP świadczy usługi handlingowe w Poznaniu. Spółka dba również o czystość terminala Ławicy oraz portu lotniczego w Łodzi, a także zajmuje się czyszczeniem samolotów w Warszawie na lotnisku Chopina.

Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_a1126 2012-12-17 11:05   
gosc_a1126 - Profil gosc_a1126
dzis eurolot z krakowa/katowic do amsterdamu planowy przylot 9.15 oczekiwany na schiphol o 13. bon voyage
gosc_2ac15 2012-12-17 10:49   
gosc_2ac15 - Profil gosc_2ac15
gosc d944c Oczywiscie masz racje,chodzi mi tylko o to, ze kupujac bilet zawieram umowe na dany przelot. date, czas a takze typ samolotu, wiec rodzaj wygody podrozowania. Gdybym wiedzial ze poleci ATR zamiast wygodniejszego bombardiera kupil bym bliet z przesiadka chocby na LO, LH czy Austrian.
marekg 2012-12-14 11:55   
marekg - Profil marekg
nie, no wiem że dolecę. Bardziej chodziło mi o punktualność i ewentualne problemy z bagażem bo w MUC mam przesiadkę, lecę AirDolomiti z TRN.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama